Sakartvelas

Sakartvelas dar vienu žingsniu arčiau Rusijos

Sakartvelo valdantieji dar kartą parodė kokį kelią renkasi – vakar parlamentarai priėmė įstatymo projektą, draudžiantį vadinamąją „LGBT propagandą“. Taigi, bet koks viešas kalbėjimas švietimo įstaigose, turinio pateikimas apie LGBTQ+ žmones per televiziją vaikams bus draudžiamas, net jei pats vaikas ieškodamas atsakymų.

Sakartvelas ketina uždrausti „LGBT propagandą“. Vėl kopijuoja Rusiją

Antradienį Sakartvelo valdantieji pasiūlė iš Rusijos nukopijuotą teisės aktą kuriuo norima uždrausti „LGBT propagandą“. Pasiūlymas registruotas po to, kai pasirašytas daugelio žmonių, užsienio valstybių ir organizacijų kritikuotas „užsienio agentų“ įstatymas.

Sakartvele nauji išpuoliai prieš LGBTQ+. Norima drausti net vėliavas

Sakartvelo valdančioji partija prieš artėjančius rinkimus sugalvojo dar labiau riboti LGBTQ+ žmonių teises, praneša Reuters. Norima drausti viską – net ir organizuoti LGBTQ+ renginius, kurie, kaip ir Rusijoje, prilyginti propagandai. Taip būtų pažeidžiamos pamatinės demokratinės valstybės teisės - laisvai reikšti savo nuomonę ir protestuoti.

Tbilisyje LGBTQ+ eitynių metu - kraštutinių dešiniųjų šou. Degino NATO ir ES vėliavas (video)

Tbilisio „Pride“ savaitė baigiasi eitynėmis. Kraštutiniams dešiniesiems nepavyko sutrukdyti renginio, skelbia oc-media.org. Tiesa, protestuotojų elgesys pasižymėjo ypatinga neapykanta.

Kūrėja – apie praėjusio dešimtmečio Tbilisį: rašyti apie seksualinį smurtą buvo sunkiausia

Kaip pastebi knygos vertėja Kotryna Garanašvili, autorė atskleidžia neįtikėtinai detalų, autentišką, nuoširdų ir nepaprastai realistišką praėjusio amžiaus paskutinio dešimtmečio Sakartvelo paveikslą. Ir suderina beveik neįmanomus dalykus – labai sudėtingas, jautrias, aktualias, dėmesio reikalaujančias temas ir lengvumą, žaismingumą, optimizmą. Jūsų dėmesiui – specialus pokalbis su N. Ekvitišvili apie romaną „Kriaušių laukas“, Sakartvelo praeitį ir dabartį bei negirdimiems žmonėms suteiktą balsą. Jūsų dėmesiui – specialus pokalbis su „Kriaušių lauko“ autore N. Ekvtimišvili.