Teksaso pastorius ragina šaudyti į gėjų galvas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Teksaso pastorius ragina šaudyti į gėjų galvas

Ant, 06/14/2022 - 16:05
Kategorija:
0 komentarų

Vienos Teksaso bažnyčios pastorius pasakė pamokslą, ragindamas vyriausybę įvykdyti mirties bausmę LGBTQ+ žmonėms, praneša Advocate. Tai ne pirmas kartas, kai jis imasi raginimų smurtauti.

Dillon Awes iš Stedfasto baptistų bažnyčios Hurste savo pamoksle „Kodėl mes neužsimerksime“ teigė, kad gėjai yra pedofilai, kurie yra padarę seksualinius nusikaltimus prieš vaikus arba tiesiog neturėjo galimybės to padaryti, todėl jis padarė išvadą, kad „turime nužudyti šiuos žmones“.

D. Awes teigė, kad Biblijos siūlomas sprendimas yra - LGBTQ+ žmonės „turėtų būti sustatyti prie sienos ir nušauti į pakaušį“.

„Ką Dievas sako čia Naujajame Testamente, knygoje romiečiams, ar tai yra atsakymas ir sprendimas dėl homoseksualų 2022 m.? Kad jie verti mirties“, – sakė D. Awes. - „Kiekvienas homoseksualas mūsų šalyje turi būti apkaltintas nusikaltimu, jų turimu homoseksualumo šlykštumu, jie turi būti nuteisti teisėtame teisme, nuteisti mirties bausme, jie turėtų būti sustatyti prie sienos ir sušaudyti į pakaušį“.

„Dievas jau nusprendė, kad žmogžudystė, svetimavimas, raganavimas, prievartavimas, žvėriškumas ir homoseksualumas yra nusikaltimai, verti mirties bausmės“, – sakė jis.

Stedfasto baptistų bažnyčios interneto svetainėje rašoma, kad vyriausybė turėtų skirti mirties bausmę už homoseksualumą, tačiau „krikščionys neturėtų imtis įstatymo įgyvendinimo į savo rankas“. Kiti dalykai, kuriuos ji įvardija kaip nuodėmes, apima abortus, gimstamumo kontrolę, apvaisinimą mėgintuvėlyje, feminizmą ir ekumeniškumą.