Praverkime spintą

Moteris kreipėsi į ekspertą: Aš netikiu, kad mano vaikinas gėjus

Sutrikusi moteris nusprendė kreiptis į ekspertą patarimo po to, kai po trumpos pertraukos santykiuose su savo vaikinu, jis jai prisipažino esantis gėjus. Moteriai kilo abejonių ar tai iš tiesų yra tiesa, o gal tokiu būdu jis tiesiog bando visam laikui nutraukti santykius.

10 priežasčių kodėl amžiaus skirtumai nėra tokie svarbūs gėjams ir biseksualiems vyrams

Amžius yra tik skaičius. Nepaisant to, visuomenėje vis dar gajūs stereotipai kaip turėtų atrodyti poros – net ir tos pačios lyties asmenų. Jei garsių komentarų ir kritikos dabar pasitaiko rečiau, nemaža dalis žmonių vis dar vadovaujasi nerašytais standartais dėl poros narių amžiaus skirtumų. Vis dėlto, LGBTQ+ bendruomenėje tokio stereotipinio mąstymo pasitaiko rečiau.

10 ženklų, kad esate pasirengę bendrauti su savo buvusiuoju

Net ir jei nutraukiate savo santykius - susitvarkyti su jausmais nėra taip paprasta. Daugelis žmonių nori bendrauti su savo buvusiaisiais, tačiau kaip suprasti - kad šis bendravimas jau nebedaro jums emocinės žalos. GayLine.LT pateikia keletą dalykų, kurie įrodo, kad jūs pasirengęs šiam žingsniui.

10 patarimų kaip išvengti dažniausiai daromų klaidų prieš gėjų seksą

Visi darome klaidas. Tiesa, jos ne visada vienodos - tam tikromis situacijomis nepasirengimas gali sukelti didesnį nepasitenkinimą, nei esant kitokioms aplinkybėms. Intymus santykiai yra ta sritis, kur nesėkmės paprastai gerokai nuvilia. Bet jų galima išvengti.