Pramogos

Pasižvalgykite - Soho 15-ojo gimtadienio akimirkos (foto, video)

Tai bent buvo vakarėlis. Penkioliktasis Soho klubo gimtadienis iš ties nepakartojamas. Per penkioliką metų populiariausiame sostinės LGBT klube vyko visko, nuo pasaulinio lygio šokių muzikos žvaigdžių pasirodymų, termometro stulpelius iki maksimumo užkeliančių pašėlusių vakarėlių iki netikėčiausių teminių renginių. Tačiau šis vakaras iš ties buvo išskirtinis. Dalinamės jo akimirkomis.

Mike Ruiz portretai - oda būtinas aksesuaras (foto)

„Esu labai susijęs su patirtimi, todėl leidau jam nukreipti mane į vietas, kurios buvo tokios svaiginančios tiek fiziškai, tiek protiškai“, – sako jis. - „Tie santykiai buvo trumpalaikiai, bet sužadino mano susidomėjimą ir norą ištirti tas savo dalis, kurias visada per daug bijojau ar gėdijausi apkabinti“.

„X-Men“ pristato naują trans mutantą

Šiame numeryje išvysime trans mutantą, vardu Escapade, tikrasis vardas Shela Sexton. Escapade galios apima galimybę akimirksniu keisti fizinę buvimo vietą. Be to ši herojė tai gali daryti ne tik pati, bet ir padėti kitam žmogui persikelti į bet kurią vietą kartu su ją.

Tiesa, ji gali naudotis savo galią tik kelias valandas ir turi būti per septynias pėdas nuo to, kas su ja nori kartu keliauti.

Gegužės 12 d. - Kaune - Queer skaitymai

Tad gegužės 12 d. kviečiame visas/us užsukti į KMN ir pasidalinti saldžiu meilės laišku, kreivomis jausmingo dienoraščio eilutėmis ar protą sujaukusia naujai atrasta poema. Labai laukiame ne tik skaitysiančių, bet ir tų, kurie/ios nori paklausyti iškrypusių eilių ir išsiilgo bendruomenės apsupties.

Atlikėjas Mika: savo seksualinės orientacijos atradimas turi būti natūralus procesas

Atsiskleidimas nebuvo labai sklandus. Žurnalistai plūdo gauti interviu tik viena tema. Mika dabar mano, kad visas gyvenimas „eina etapais“ ir žmonėms turėtų būti leista „eiti savo natūralia eiga“, tyrinėjant savo seksualumą. Jis tai padarė per savo muziką.