Anglijos futbolo sirgaliui liepta nusirengti nuogai - vilkėjo vaivorykštės marškinėlius Katare

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Anglijos futbolo sirgaliui liepta nusirengti nuogai - vilkėjo vaivorykštės marškinėlius Katare

Sek, 12/04/2022 - 17:00
Kategorija:
0 komentarų

Anglijos komandos sirgalius Anthony Johnson papasakojo, kaip su juo elgėsi Kataro valdžia už tai, kad pasaulio čempionate vilkėjo „Pride“ marškinėlius. Antradienį vyras bandė patekti į Kataro „Al Bayt“ stadioną.

Už tai, kad jis vilkėjo „England Pride Splatter“ oficialius marškinėlius, buvo sulaikytas stadiono apsaugos, o vėliau ir visiškai išrengtas, rašo PinkNews.

„Manęs paprašė nusiimti laikrodį ir diržą, ko nedaryta kitose aštuoniose rungtynėse“, - sako Anthony. - „Didelis, apkūnus apsaugininkas rėkė man į veidą: „Tu negerbi mūsų kultūros“.

„Detektorius nepypsėjo, bet jie pasakė, kad aš turiu šiek tiek metalo, ir įvedė mane į privačią zoną, kur paprašė pirmiausia nusivilkti šortus, tada batus, tada nusimauti kelnes, tada apatinius ir nusirengti nuogai“, - pasakoja vyras.

Anthony pasakoja, kad vyras, kuris turėjo atlikti apžiūrą jautėsi nejaukiai ir norėjo atsiprašyti, nes buvo priverstas daryti tokio tipo apžiūrą.

„Vaikinas apžiūrėjo mano kūną ir drabužius. Pabaigoje jis norėjo atsiprašyti, nes mums abiem buvo akivaizdu, kad jis nieko neras. Visa tai truko apie 10 minučių“, - teigia futbolo sirgalius.

Tačiau viskas tuo nesibaigė. Kai vyras apsirengė, jis apstebėjo, kad trūksta jo vaivorykštės kepuraitės. Apsaugos pareigūnai jam sakė, kad kepurėlės jis nedėvėjo. Vis dėlto, po kurio laiko ji rasta šalia metalo detektoriaus.

Tuomet prie jo priėjo du apsaugos darbuotojai ir paprašė apsistoti kampe. Kitas pareigūnas išėjo atsiversti pagalbos.

„Jie nuėjo parsivesti iš stadiono pareigūno, kuris geriau kalbėjo angliškai. Aplink mane stovėjo iki septynių žmonių – keturi policininkai, vienas vaikinas su FIFA uniforma ir du katariečiai“, - sako vyras. - „Jis paprašė manęs nusiimti kepurėlę. Pasakiau, kad turiu teisę ją dėvėti ir kad FIFA tik prieš tris dienas patvirtino, kad vaivorykštės vėliavos stadionuose yra priimtina. Jis pasakė: „Mums nerūpi, ką pasakys FIFA, mes sprendžiame, kas bus“.

Jam buvo pagrasinta, kad jei jis nenusiims kepurėlės, susidurs su jų kolega. Anthony nepabūgo ir paprašė pakviesti FIFA atstovą. Rungtynių pradžia artėjo ir vyrui, norinčiam stebėti rungtynes, vis tiek teko paslėpti kepuraitę.