Romas Zabarauskas: Laisvės partijai svarbiau koalicija nei pažadų vykdymas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Romas Zabarauskas: Laisvės partijai svarbiau koalicija nei pažadų vykdymas

Ant, 01/10/2023 - 17:45
Kategorija:
0 komentarų

Šiandien režisierius Romas Zabarauskas socialiniame tinkle Facebook paskelbė žinutę, kurioje abejoja Laisvės partijos laimėjimais savivaldos rinkimuose. To priežastis - nuosaikumas ir atsitraukimas nuo pažadų.

„Labiausiai Raskevičiaus kandidatūrą palaiko tie žmonės, kuriems patinka Laisvės partijos nuosaikumas ir sudėtingu metu išlaikyta koalicija su konservatoriais visų rinkiminių pažadų atsisakymo sąskaita. Ir tai yra suprantama pozicija, bet kažin ar tokių rinkėjų gali būti daug, ir ar jie nepasirinks galų gale balsuoti už konservatorių kandidatą“, - svarsto Romas Zabarauskas.

Menkas Laisvės partijos palaikymas, anot LGBTQ+ aktyvisto, užprogramuotas dėl bendruomenės nusivylimo. Ne ką mažesnį vaidmenį vaidina pati Remigijaus Šimašiaus figūra ir jo negebėjimas užtikrinti sklandžias ir pagarbos, jos jo buvusiai žmonai, paženklintas skyrybas.

„Kai Laisvės partija patirs nesėkmę Vilniaus savivaldybės rinkimuose, politologai komentuos: štai ką davė per drąsus LGBT+ bendruomenės palaikymas. Tačiau iš tiesų situacija bus visiškai priešinga. Šiai partijai nepasiseks dėl dviejų priežasčių: LGBT+ bendruomenės nepalankumo ir Šimašiaus negebėjimo gražiai išsiskirti“, - teigia R. Zabarauskas.