Rūta Mur pristatė naują albumą. Jį įkvėpė Meilė iš didžiosios raidės (audio)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Rūta Mur pristatė naują albumą. Jį įkvėpė Meilė iš didžiosios raidės (audio)

Tre, 05/22/2024 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Atlikėja Rūta Mur pristatė naują muzikos albumą „Meridiem“. Ji teigia, kad jis visiškai kitoks nei ankstesnis, nes šį kartą ją supa jaukumą kurianti ir švelnumą įkvepianti meilė.

„Priešpaskutiniame mano albume „Prime Time“, meilė buvo kiaurai širdį veriantis siaubingas jausmas. O dabar galiu pasidžiaugti patyrusi Meilę didžiąją raide.

Galbūt kas nors teigs, jog tikroji meilė ir yra ta, kuri nuramina ir padeda jaustis lyg namie, bet ne visi žmonės gali pasidžiaugti sveiku meilės suvokimu dėl aplinkybių, kuriose teko augti, bręsti. Taip ir aš tik 30–ies pagaliau pajaučiau, koks auginantis tai gali būti dalykas. O svarbiausia, jog tas augimas švelnus, o ne per kančią“, – sako dainininkė.

Albumą atlikėja pristatys vasaros koncertų metu. Liepos 11 d. Rūtą bus galima išvysti Kauno „Oldman“, liepos 13 d. visi kviečiami į Palangos „Oldman“. Rugpjūčio 20 d. didžiausias vasaros koncertas įvyks Vilniuje „Vasaros terasoje“.

Atlikėja sako, kad jai norėjosi muzikoje įamžinti jos patiriamą laimę. „Šiame albume klausytojai galės išgirsti, kaip skamba mano kūryba, kai esu įsimylėjusi.

Niekas turbūt nepaneigs, jog tai yra nuostabiausias jausmas žemėje. Taip ir keliauju albumais iš nemeilės iki meilės, tad dabar yra proga man pasidžiaugti šviesiuoju etapu, kai muzika verčia besišypsant užsimerkti“, – prisipažino Rūta.

Naująjį albumą galite išgirsti čia: