nužudymas

Policininkas apkaltintas buvusio vaikino ir jo naujojo draugo nužudymu

28 metų policijos pareigūnas buvo apkaltintas prieš kurį laiką dingusio Australijos televizijos žvaigždės Jesse Baird ir jo draugo Luke Davies nužudymu, skelbia BBC. Krauju sutepti poros daiktai šios savaitės viduryje buvo rasti šiukšliadėžėje netoli Sidnėjaus.

Prieš 25 metus įvykdyta kraupi Matthew Shepard žmogžudystė primena - būtina kovoti su neapykanta

Prieš dvidešimt penkerius metus, 1998 m. spalio 12 d., ligoninėje po įvykdytos egzekucijos mirė 21 metų gėjus Vajomingo universiteto studentas Matthew Shepard. Jį žiauriai sumušė du vyrai, bandė padegti ir paliko mirti pririštą prie tvoros. Prisimenant šį, JAV sukrėtusį įvykį, aktyvistai ragina dar aktyviau kovoti su neapykanta prieš LGBTQ+ žmones.

Šantažas dėl nuogo YouTuber‘io nuotraukų paviešinimo privedė prie meilužio žmogžudystės

Socialinio tinklo YouTube žvaigždė, šefas, 29 metų Daniel Sancho Bronchalo, buvo šantažuojamas meilužio, 44 metų Edwin Arrieta Arteaga. Po kurio laiko pastarojo kūno dalys buvo rastos sąvartyne. Dėl nužudymo prieš kelias savaites suimtas Daniel.

Izraelyje nužudyta 18 metų lesbietė. Policija vangiai reagavo į jos pernešimus apie brolių smurtą

Praėjusią savaitė Izraelį sukrėtė žinia apie 18 metų jaunos lesbietės nužudymą. Dabar aiškėja, kad ji dar prieš trejus metus kreipėsi į policiją dėl jos brolių homofobinio elgesio. Įtariama, kad būtent vienas iš jų ir įvykdė nusikaltimą.