daina

Alen Chicco keičia vardą ir pristati naują klipą. Interviu prakalbo apie viltis (video)

Šį balandį atlikėjas ir dainų autorius Tomas Alenčikas, visiems geriau pažįstamas Alen Chicco pseudonimu, nustebino savo gerbėjus netikėta žinia – nuo šiol dainininkas scenoje prisistato nauju Lion Ceccah slapyvardžiu. Kadangi su Tomu esame geri draugai, susitikome pakalbėti apie šiuos pokyčius.

Amberli pristatė debiutinę dainą ir vaizdo klipą „Tu Šalia“ (video)

„Tai daina apie lengvą išprotėjimą, kuomet geriau mąstysi „kas būtų, jei būtų“, nei grįši į realybę“, - sako atlikėja pristatydama pirmąją autorinę dainą „Tu šalia“. Kviečiame pamatyti seksualumu alsuojantį vaizdo klipą.

Vienas iš favoritų laimėti Euroviziją, nedvinarės tapatybės Nemo: „man tai reiškia visą pasaulį“

Šveicarijos atstovui Nemo daugelis prognozuoja didelę sėkmę Eurovizijos finale. Jo daina užkariavo daugelio europiečių širdis, o joje kalbama ką reiškia būti nedvinarės tapatybės – nepriklausyti nei moterų, nei vyrų kategorijoms. Pats atlikėjas džiaugiasi turėdamas galimybę garsiai kalbėti šia tema.

Kantri dainininkas Chris Housman laužo stereotipus. Pristatė naują dainą (video)

Kantri muzikos pasaulyje gėjų meilės temų vis dar vengiama. Tik keli dainininkai atvirai imasi dainuoti apie jausmus, kurie laužo stereotipus. Dainininkas Chris Housman yra vienas iš tų, kurie imasi drąsių temų. Naujoje dainoje „Kaltas kaip nuodėmė“ jis dainuoja apie meilę vyrui.