šeima

Lietuvos šeimų sąjūdis ragina ambasadorius susilaikyti nuo LGBTQ+ bendruomenės palaikymo

"Diplomatinės atstovybės pagal tarptautinę teisę privalo nesikišti į valstybių, kuriose reziduoja, vidaus reikalus", - rašoma tekste.

Dar daugiau, Lietuvos šeimų sąjūdis kaltina diplomatines atstovybes formuojant neigiamą nuomonę apie jų atstovaujamas šalis. "LGBT ideologijos naudojimas politiniams tikslams ir genderizmo diegimas nepriimtinas didžiajai daugumai Lietuvos Respublikos piliečių, todėl tokie ambasadorių veiksmai skatina neigiamas visuomenės nuostatas ir Jūsų propaguojamų vertybių, ir Jūsų atstovaujamų valstybių atžvilgiu", - teigiama pranešime spaudai.

Lietuvoje startavo LGBTQ+ draugiška reklamos kampanija

Gyvybės draudimo bendrovė „SB draudimas“ pristatė naują reklaminę kampaniją - „Visų šeimų draudimas“. Joje vaizduojamos skirtingų žmonių susikibusios rankos. Tarp jų galime pamatyti ir dviejų vyrų, bei dviejų moterų rankas. "Draudimas, kuris nedraudžia mylėti", - rašoma reklaminiuose plakatuose.

Su moterimi gyvenanti Aušra: viliuosi sulaukti partnerystės įstatymo

Aušra puikiai žino, kad užsienyje galima gauti brangias dirbtinio apvaisinimo procedūras. Vis dėlto, moteris yra apsisprendusi - jei kada ir turės galimybę turėti vaikų - jis bus įvaikintas.

„Man tai atrodo pats priimtiniausias sprendimas dėl daugelio priežasčių. Dvi svarbiausios – namų šilumos ir meilės suteikimas tėvų neturinčiam vaikui bei sąmoningas pasirinkimas nedidinti žmonijos populiacijos dėl ekologinių priežasčių“, – argumentuoja ji.

Renginiui „Visos šeimos – svarbios“ reikalingi RĖMĖJAI!

"Į renginį kviečiamos visos šeimos: gyvenantys santuokoje ir be jos, turintys vaikų ir jų neplanuojantys, vieniši tėvai, vienos lyties šeimos, seneliai, auginantys anūkus ir visi tie, kurie laiko save šeima. Renginio metu pasisakys įvairių šeimų atstovai, žinomi žmonės, į renginį pakvietėme ir kunigą jėzuitą. Gerą nuotaiką kurs muzikantai, vaikų lauks erdvė, kurioje bus galima pūsti muilo burbulus, piešti ir džiaugtis buvimu kartu.

Homofobas užsipuolė traukiniu keliavusią gėjų šeimą. Mažamečiai vaikai buvo sukrėsti

Gėjų pora, važiavusi traukiniu su savo 6 metų sūnumi ir 5 metų dukra, sako, kad juos nepažįstamas vyras išvadino „prievartautojais“ ir „pedofilais“, kurie „pavogė“ vaikus, skelbia Metroweekly.

Rusų karių išprievartauta ir vyrą praradusi ukrainietė: „Kaip man dabar gyventi?“

„Rusų kariai mane prievartavo, kai mano išsigandęs sūnus verkė“, – tokią šiurpią istoriją britų leidiniui „The Times“ atskleidė ukrainietė moteris. Šis nusikaltimas sukrėtė Ukrainą. Šios šalies pareigūnai skelbė nustatę įtariamą prievartautoją ir jį likvidavę.

Europos Komisija inicijuoja kovos su smurtu prieš moteris ir smurtu šeimoje taisykles

Europos Komisija pasiūlė ES masto kovos su smurtu prieš moteris ir smurtu šeimoje taisykles. Siūloma direktyva bus kriminalizuojamas seksualinis prievartavimas (remiantis sutikimo nebuvimu), moters lyties organų žalojimas ir smurtas kibernetinėje erdvėje, įskaitant dalijimąsi intymiais vaizdais be sutikimo, persekiojimą kibernetinėje erdvėje, priekabiavimą kibernetinėje erdvėje ir smurto ar neapykantos kurstymą kibernetinėje erdvėje.

Po žiaurios pirmojo vyro išdavystės Mindaugas atsitiesė – laukia vestuvės su olandu: jis vyresnis ir turi dvi dukras

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina meilės emigrantą Mindaugą Grudzinską. Beveik dešimtmetį Vokietijoje gyvenantis vyras atvirai kalba apie savo seksualinę orientaciją, o Lietuvos žiniasklaidoje išgarsėjo po to, kai susituokė su vokiečiu Wolfgangu Gochtu. Tuomet Mindaugas noriai dalijosi vestuvių detalėmis, ateities planais su mylimuoju ir kvietė Lietuvos žmones būti labiau tolerantiškais homoseksualiems asmenims.

Lukas Gricius: „Mama, aš gėjus“. O ji atsakė: "Aš tave vis tiek myliu“

Lukas Gricius tikrai nėra tas pramogų verslo atstovas, kuris dažnai apie savo gyvenimą kalbėtų interviu metu, todėl pokalbis su fotografu „Delfi TV“ eteryje jau pirmomis akimirkomis sulaukė daug dėmesio. Laidos „Nepatogūs klausimai“ eteryje pašnekovas papasakojo ne tik apie santykius su influenceriu Nagliu Bierancu, įvykusias jų vestuves, bet ir tai, kokiu būdu apie homoseksualumą jis pranešė savo tėvams.