pingvinai

Floridos mokyklos uždraudė knygą apie gėjų pingvinų porą

Apdovanojimus pelniusi knyga parašyta pagal tikrą istoriją apie tos pačios lyties pingvinų porą ir jų auginamą jauniklį uždrausta Floridos mokyklose. Šis veiksmas atliktas vadovaujantis valstijoje galiojančiu taip vadinamu „Nekalbėk apie gėjus“ įstatymu.

Gėjai pingvinai ruošiasi poravimosi sezonui (video)

Tos pačios lyties pingvinų pora vėl ruošiasi poravimosi sezonui „Sea Life Melbourne“ akvariume Australijoje. Pasak pingvinų prižiūrėtojos Emily Thornton, du akvariumo Gentoo pingvinų patinai Klausas ir Džounsas jau maždaug trejus - ketverius metus kartu stato lizdus.

Gėjai pingvinai sėkmingai išperėjo jauniklį

Vienos lyties pingvinų pora Jungtinėje Karalystėje sėkmingai išperino sveiką mažą jauniklį, praneša Advocate. Pingvinai Diego ir Zorro yra surogatiniai tėvai mažajam Ponyo, kuris pasaulį išvydo okeanariume Bornmute gegužės 12 d. Visuomenei apie tai pranešta visiškai neseniai.

Trys metai kartu: gėjai pingvinai švenčia sukaktuves (video)

Gėjai pingvinai Sphen ir Magic šiomis dienomis švenčia savo draugystės trečiąsias metines, praneša Out. Jie gyvena Sidnėjaus akvariume. Akvariumo atstovas atskleidė, kad garsioji tos pačios lyties pingvinų pora šią progą pasitiks ypatingai – su specialiu šaldytos žuvies pyragu.