šokis

Vasario 11 d. - Klaipėda - Nevyriška/nemoteriška

Vasario 11 d. 13:00 antroji "nevyriška/nemoteriška" dalis Klaipėdos Atgimimo Aikštėje. Šį kartą saugioje aplinkoje pusantros valandos kartu šoksime pagal mūsų mylimos dainos! Džiaugsimės laisvę, kurios trūksta kasdieniniame gyvenime. Ten - tu galėsi būti koks/kokia esi.

Rugsėjo 6 d. - Vilnius - ACCOMPANY ME I M. Neverauskaitė & E. Damasio

Per šį 45 minučių trukmės pasirodymą „Accompany ME" visų pirma kreipsis į LGBTQ+ bendruomenę, tuos žmones, kurie dažnai lieka nuošalyje. Projektu siekiama palikti žinią, kuri šiandien yra daugiau nei reikalinga. Meilė yra visiems ir visi nusipelno meilės.

BALSUOK. Dėl apdovanojimo varžosi LGBTQ+ teises remiantis performansas (foto)

GayLine.LT kviečia palaikyti Europos Parlamento ryšių biuro Milane iniciatyvą ir padėti jiems laimėti Europos ombudsmeno įsteigtą apdovanojimą. Šis biuras praėjusiais metais kartu su Milano kultūros asociacija Bped surengė šokio-teatro pasirodymą, skirtą informuoti apie LGBTQ+ žmonių teises.

Rugsėjo 18 d. - Klaipėdos Hofas - Šokio spektaklis „Me two / Savoj krūvoj“

„Me two / Savoj Krūvoj“ gimė iš Low Air mokyklos mokinių ir trupės choreografų noro sukurti spektaklį ir kalbėti apie jų (paauglių) pasaulį – ne suaugusiojo, o paauglių kalba. Kūrybiniame procese tarp paauglių ir šokio teatro profesionalų išryškėjo intymios ir dažnu atveju „nepatogios” istorijos, skirtingi požiūriai į jas, keliantys klausimus, o kur yra ribos tarp dviejų kartų pasaulių, kodėl jautrūs pasakojimai dažnai lieka nutylėti ar neišgirsti. Ir kodėl, dažnu atveju pradėjus pasakoti istoriją ir išgirdus tylų „man irgi taip buvo“, mes retai norime vienas kitą palaikyti.