gėjai

Niujorke du gėjai apsvaiginti narkotikais, apiplėšti ir nužudyti

Niujorko policija tiria virtinę užpuolimų, kurie gali būti susiję su mažiausiai dviejų gėjų mirtimi. Pirmadienį miesto policijos departamentas patvirtino, kad Julio Ramirez ir John Umberger mirtys tiriamos platesniame nusikaltimų kontekste.

Gėjai alpinistai iškėlė vaivorykštės ir Ukrainos vėliavas ant Vladimiro Putino viršukalnės

Grupė gėjų alpinistų nusprendė nusiųsti žinią Rusijos prezidentui. Jie užkopė ant Vladimiro Putino vardu pavadintos viršukalnės bei iškėlė vaivorykštės ir Ukrainos vėliavas. Kalnas Tien Šanio kalnuose Kirgizijoje pavadintas Rusijos lyderio vardu 2011 metais.

Šie vaikinai vienu metu pasipiršo vienas kitam. Viską užfiksavo fotografo kamera (video)

34 metų Corey Francis suplanavo paslaptingą vakarienę Puerto Valjartoje, Meksikoje, ir nepateikė daugiau informacijos savo 31 metų partneriui Trevor Turk. Kaip pranešė „Daily Mail“, C. Francis jau buvo iki detalių suplanavęs pasipiršimą ir pasamdė fotografą Albert Harris, kad užfiksuotų šią akimirką.

Tūkstančiai slovakų susirinko pagerbti du žmones nužudytus prie gėjų baro (foto)

Apie 20 tūkstančių žmonių penktadienio vakarą susirinko Bratislavoje pagerbti du nužudytus vaikinus. Daugelis jų rankose laikė vaivorykštės vėliavas ir nešėsi plakatus, kuriuos išreiškė palaikymą LGBTQ+ bendruomenei.

„Mr Gay World 2022“ titulą iškovojo Puerto Riko atstovas (foto)

Po savaitę trukusio varžymosi, interviu žiniasklaidai, ypatingų pasirodymų, fotosesijų, labdaros akcijų ir socialinės atsakomybės kampanijų pristatymų, Misterio Gėjaus Pasaulis 2022 titulą pelnė José Lopez. Vienu laipteliu žemiau liko Jungtinių Amerikos Valstijų atstovas Tony Ardolino ir antruoju vicečempionu išrinktas Max Appenroth translytis delegatas iš Vokietijos.