Skrydžių palydovė nustebino keleivius pasipiršdama širdies draugei (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Skrydžių palydovė nustebino keleivius pasipiršdama širdies draugei (video)

Tre, 07/06/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

„Alaska Airlines“ iš San Francisko į Los Andželą skridę keleiviai tapo netikėto įvykio liudininkais, praneša LGBTQnation. Skrydžio palydovė Veronica Rojas pasinaudojo lėktuvo pranešimų sistema, kad pasipirštų pilotei Alejandra Moncayo, su kuria draugauja jau du metus.

Alejandra Moncayo sakė, kad merginos susitiko 2020 m. „Alaska Airlines“ skrydžio į San Franciską metu.

Veronica Rojas prisipažino: „[Alejandra] nesidomėjo manimi, kai susitikome. Priėjau prie jos ir bandžiau padaryti įspūdį savo ispanų kalbos žiniomis. Hm, problema ta, kad aš iš tikrųjų nekalbu ispaniškai, todėl tai nepasiteisino. Bet ei, vis tiek pavyko!“.

Ji pridūrė: „Aš iš tikrųjų mokausi ispanų kalbos ir, jei jūs sutinkate, aš noriu šiek tiek pasipraktikuoti dabar“. Tada ispaniškai Veronica pasakė: „Alejandra, mano meile, aš myliu tave visa širdimi. Visą gyvenimą nenustosiu tavęs mylėti“.

Ji priklaupė ir tarė: „Mano deive. Su tavimi aš eičiau net iki dangaus. Ar padarytum man garbę ir taptum mano žmona?“. Mergina ištraukė žiedą ir padovanojo jį savo mylimajai. Netrukus keleiviai tapo bučinio liudininkais, kurį lydėjo džiaugsmo kupini šūkiai ir plojimai.

Veronica Rojas teigė, kad prieš žengdama šį žingsnį, jį suderino su avialinijų vadovybe. Avialinijos šia proga pamalonino visus keleivius ir padovanojo jiems nemokamus bilietus kitam skrydžiui.