Renginiai

Sausio 20 d. Euroganza 2022 - Drag Karalienių Eurovizijos konkursas

Kol šį vakarą Lietuvos drag karalienės atstovaus savo mylimiausias Europos šalis ir stulbins jus pritrenkiančiais pasirodymais, jūs turėsite išskirtinę galimybę ne tik sudalyvauti kartu, bet ir išrinkti tą vienintelę ir pačią geriausią Euroganzos 2022 nugalėtoją.

Bilietai:https://tickets.paysera.com/en/event/euroganza-2022
Bilietų kiekis ribotas.

Durys atveriamos 20:00 val.

Sausio 21 d. - Soho Winter Sound: Play

Zvimbt sukasi praskriedama snaigė ir leidžiasi nuguldama ant kitos, jau prieš tai nukritusios. O gal visgi tai garsas dzingt? Nors šį gal labiau būtų galima priskirti žiemos varvekliui, kurį taip knietėdavo palaižyti. Tokie jau tie žiemos ledai, bet ne apie juos šį kartą. Kol ledo lytys juda Nerimi ir kitomis upėmis, mes ruošiamės žiemos vakarėliui, kuriam PLAY spausime iškart po 22 val. Muzika čia netyla iki pat 7 val. ryto, taip tikrai. Arba iki pat pirmųjų troleibusų. Tuo labiau, kai šį vakarą prie didžėjaus pulto stoja SONARE. Bus smagu!

Sausio 28 d. - Klaipėdoje spektaklio „Sebastijanas“ premjera

Režisierius A. Vizgirda per daugiau kaip keturis kūrybinės veiklos dešimtmečius yra ne kartą statęs T. Williamso pjeses. Vienas ryškesnių spektaklių, kuriame bene pirmą kartą pas mus užsiminta apie homoseksualių moterų egzistavimą, buvo A. Vizgirdos režisuotas spektaklis „Gražus sekmadienis piknikui“ Klaipėdos dramos teatre 1988 m.