Intagram vyrukai - susipažinkime, Gabriel Riccieri (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Intagram vyrukai - susipažinkime, Gabriel Riccieri (foto)

Ant, 09/06/2022 - 16:15
Kategorija:
0 komentarų

Šią savaitę pristatome Jūsų vertinimui modelio iš Brazilijos nuotraukas. Jis sako, kad jam patinka jausmų kupinos fotosesijos. Taip pat jis mėgsta fotografuotis nuogas.

„Manau, kad fotosesijos nuogam yra labai subtilus dalykas, tai yra kažkas natūralaus. Tai gali būti meniška, nuotraukose galima pamatyti grožį, jei jis tinkamai nufotografuotas, bet taip pat tai gali erzinti, dėl ko norisi pamatyti daugiau“, - Vummyzine sakė Gabriel Riccieri.

Gabriel sako, kad dirbti modeliu neketino. Tiesa jį pastebėjo viena Brazilijos agentūra, kuri pasiūlė jį nufilmuoti. Po to pasipylė kiti užsakymai.

"Būti tarptautiniu modeliu ne visada taip lengva, kaip atrodo, esu tikrai dėkingas už viską, ką turiu, ir už kiekvieną vietą, kurią mačiau, už nepaprastus žmones, su kuriais teko susitikti, ir už gyvenimo būdą, bet tai taip pat turi neigiamą pusę – buvimas toli nuo namų, šeimos, artimų draugų, stabilumo stoka, nuolatinis judėjimas, bet apskritai tai tikrai gerai ir aš nekeisčiau į nieką visos šios patirtos patirties", - teigia vyras.