8 kandidatai varžosi dėl Misterio Gėjaus 2022 titulo (foto, video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

8 kandidatai varžosi dėl Misterio Gėjaus 2022 titulo (foto, video)

Št, 10/15/2022 - 13:43
Kategorija:
0 komentarų

Delegatai iš aštuonių pasaulio šalių šiemet atvyko į Pietų Afrikos Respublikos sostinę Keiptauną, kur varžosi dėl „Mr Gay World“ 2022 m. titulo. GayLine.LT redakcija pristato šiuos atstovus.

Šiemet dėl šio titulo rungiasi atstovai iš Čilės, Čekijos ir Slovakijos, Vokietijos, Filipinų, Puerto Riko, Ispanijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų.

Visą savaitę delegatai varžėsi tarpusavyje, lankėsi įvairiose vietose, susitiko su vietiniais žmonėmis ir šiandien turėtų paaiškėti nugalėtojas.

GayLine.LT pristato kandidatus:

Cile

Čilę šiemet atstovauja 30 metų Jesus Castillo, kuris yra asmeninis treneris, aktyvistas, padedantis su sunkumais susiduriantiems vaikams ir moterims.

Praha

Net dvi šalis – Čekiją ir Slovakiją šiemet konkurse atstovauja Kevin Drabek. Prahoje gyvenančio vyruko tikslas – mokyti žmones pripažinti save tokiais kokie jie yra ir išmokti mylėti save bei įgauti pasitikėjimo.

Vokietija

Vokietiją konkurse atstovauja 36 metų Max Appenrith. LGBTQ+ teisių aktyvistas konkurse siekia atkreipti visuomenės dėmesį į bendruomenei priklausančio jaunimo savižudybių problemą.

Filipinai

Filipinų kandidatas Jhapett Santos Raymondo siekia įtikinti šalies universitetus studentams suteikti lytinį švietimą. Savo šalyje jis dirba LGBTQ+ organizacijoje.

Puerto

Jose Lopez Duvont konkurse atstovauja Puerto Riką. Jis sporto treneris, kuris dievina paplūdimį.  Jis taip pat dirba su LGBTQ+ projektais ir stengiasi suteikti reikiamą pagalbą bendruomenės nariams.

Afrika

Pietų Afrikos Respubliką šiemet atstovauja Shanon Kannigan. Jis savo gyvenimo pavyzdžiu moko aplinkinius mylėti savo kūną ir tokius, kokie visi yra.

Ispanija

27 metų Roberto Molina Gimenez atstovaują Ispaniją. Jo tikslas – įtikinti įvairius žmonės visame pasaulyje, kad būtina užtikrinti LGBTQ+ apsaugą. „Būtina užtikrinti laisvę ir žmogaus teises“, - sako jis.

JAV

Tony Ardolino į konkursą atvyko iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jo tikslas – tapti įkvėpimo šaltiniu kitiems LGBTQ+ benruomenės nariams. Parodyti jaunimui – kad situacija palaipsniui gerėja. Jis neseniai išleido LGBTQ+ tematikos knygą vaikams.