JAV

Vašingtono valstybinėse mokyklose bus mokoma LGBTQ+ istorijos

Vašingtono gubernatorius pasirašė įstatymo projektą, pagal kurį valstybinės mokyklos nuo 2025 metų turės privalomai mokyti vaikus apie pažeidžiamas žmonių grupes - skirtingos rasės, etninių grupių, net seksualinės orientacijos žmones. Taip siekiama mažinti diskriminaciją ir ugdyti atsakingą bei empatišką visuomenę.

LGBTQ+ protestuotojai pripildė parlamento rūmus tūkstančiais popierinių širdelių

Prieš neapykantą kovoti meile – tokį pavyzdį parodė protestuotojai Aidaho valstijos Kapitolijuje, kurį pripildė daugiau nei 48 tūkstančiais popierinių širdelių. Kiekviena širdelė reprezentavo šioje valstijoje gyvenančius LGBTQ+ žmones.

JAV ambasadoms uždrausta iškelti vaivorykštės vėliavas

Šeštadienio rytą prezidentas Joe Biden pasirašė įstatymą, siekdamas išvengti vyriausybės uždarymo. Jame buvo įtraukta keletas respublikonų remiamų nuostatų. Į Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybės finansavimo paketą pateko ir draudimas šalies ambasadoms ant savo pastatų kelti „Pride“ vėliavas.

PAMATYK. 35 nuostabios Žiemos vakarėlio Majamyje akimirkos (foto)

2024 m. žiemos vakarėlių festivalis buvo įspūdingas - gyvi muzikos ritmai, šokio žavesys ir LGBTQ+ bendruomenės dvasia susiliejo į įvairovės ir vienybės šventę. Majamyje ši kasmetinė queer muzikos ekstravagancija vyko net šešias dienas. GayLine.LT dalinasi renginio nuotraukomis.

Vieno populiariausių gėjų drabužių įmonės „Nasty Pig“ įkūrėjas: pradžioje buvome labai nepopuliarūs

„Nasty Pig“ yra vienas iš pirmaujančių gėjų vyriškų drabužių prekių ženklų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kitais metais jis švęs savo 30 metų jubiliejų.

Susipažinkite. Chantis Parks, kurio fotografijose LGBTQ+ bendruomenės nariai (foto)

Chantis Parks yra Niujorke gyvenantis renginių fotografas, gėjus. Jo darbuose daugiausia matome LGBTQ+ žmones. Fotografo atidus žvilgsnis detalėms ir gebėjimas užfiksuoti įvykius supančią energiją pelnė jam platų pripažinimą.