JAV

Melas apie tariamą vaikų seksualizavimą plinta ir JAV: vaikai neva mokomi kaip naudotis sekso žaislais

Apie vaikų švietimą nepagrįsti gandai sąmoningai platinami ne tik Lietuvoje. Jungtinėse Amerikos Valstijose respublikonai taip pat naudoja gąsdinimo metodiką, siekdami pritraukti gausesnį partijos palaikytojų ratą. Štai viena atstovė neseniai su ašaromis pasakojo, kad neva jos vaikas mokomas naudotis sekso žaislais.

PAMATYK. Naujajame Orleane išskirtinė Queer šventė (foto, video)

„Southern Decadence“ yra kelias dienas vykstanti šventė, kurios metu queer žmonės dalyvauja vakarėliuose, linksminasi ir galiausiai žygiuoja miesto gatvėmis. Pirmasis tokio pobūdžio renginys surengtas prieš 50 metų. Nuo to laiko jis tik augo. Kviečiame pamatyti renginio akimirkas, kurias pavyko užfiksuoti nuotraukose.

Kantri dainininkas Ty Herndon susituokė su draugu Alex Schwartz (foto)

Ty Herndon, gėjus, kantri dainininkas rugpjūčio 26 d. Tenesio valstijoje susituokė su savo partneriu Alex Schwartz. Ceremonijoje dalyvavo daugiau nei 300 žmonių, tarp kurių ir tokios įžymybės kaip Kristin Chenoweth ir Sally Struthers.

Kanados vyriausybė įspėjo LGBTQ+ bendruomenę – kai kuriose JAV dalyse gresia pavojus

Kanados vyriausybė įspėjo LGBTQ+ piliečius, kad vykti į kai kurias Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijas jiems nėra saugu. Tai padaryta norint pasirūpinti kanadiečiais bei iš anksto juos įspėti apie gręsiančius pavojus, ypač respublikonų vadovaujamose valstijose.

Televizijos žvaigždė Paulie Calafiore atskleidė, kad yra biseksualus (foto)

Nuo 2016 m. Paulie Calafiore dalyvavo ne viename televizijos realybės šou. Taigi vaikinas tapo žinomas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir subūrė gausų gerbėjų ratą socialiniuose tinkluose. Neseniai duotame interviu Paulie nusprendė būti atviras ir atskleidė savo seksualinę orientaciją.