PRISTATOME. Skaitomiausių GayLine.LT straipsnių penketukas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

PRISTATOME. Skaitomiausių GayLine.LT straipsnių penketukas

Št, 12/31/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Seksas, penio dydžiai, masturbacija ir Rusijos stačiatikių bažnyčios vadovo karo Ukrainoje pateisinimas – šias temas pristatantys straipsniai tapo pačiais skaitomiausiais šiemet. Pateikiame čia jų sąrašą tiems, kas jų dar neskaitė.

Besibaigiant 2022 metams skaičiuojame rezultatus ir pateikiame penkis šiemet daugiausia mūsų skaitytojų dėmesio sulaukusius straipsnius.

Pirmoje vietoje – „Pasakė, kiek kartų per savaitę mylėtis yra normalu“. Straipsnyje pateikiama statistika kiek kartų vidutiniškai mylisi žmonės.

Nuo pirmosios vietos neženkliai atsilieka kitas tekstas – „Paskelbta kuriose šalyse peniai didžiausi, o kur mažiausi (lentelė)“. Šiame straipsnyje pristatomas „From Mars“ atliktas plačios apimties tyrimas.

Trečioje vietoje rikiuojasi straipsnis labai panašia tema į prieš tai buvusį – „Koks iš tiesų yra vidutinis penio ilgis? Specialistas sako - mažesnis nei manote“. Jame pristatomos gydytojo Anthony Youn įžvalgos apie vyrų siekį padidinti penio ilgį, kai kas klausia jo dydžio.

Ketvirtą poziciją užėmė spalį paskelbtas straipsnis – „Masturbacija. Kaip dažnai masturbuojamės ir kodėl moterys tai daro rečiau?“. Jame pristatoma kodėl masturbacija ilgą laiką laikyta nuodėme, taip pat kodėl moterys masturbuojasi rečiau. Be to, čia yra ir patarimų pradedantiems kaip užsiimti masturbacija.

Na ir skaitomiausių straipsnių penketuką užbaigia – „Rusijos bažnyčios vadovas: dėl Ukrainos karo kalti gėjų paradai“. Straipsnyje pateikiama informacija apie stačiatikių bažnyčios vadovo svaičiojimus, kuriais jis imasi teisinti Rusijos agresiją prieš Ukrainą.

Šiuos penkis straipsnius skaitytojai šiemet perskaitė daugiau nei 95 tūkstančius kartų.