Pasakė, kiek kartų per savaitę mylėtis yra normalu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Pasakė, kiek kartų per savaitę mylėtis yra normalu

Tre, 02/02/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Daugelis kartas nuo karto susimąsto ir klausia savęs: „Kaip dažnai mylėtis yra normalu?“. Ir nors atsakymas nėra visiškai aiškus, sekso terapeutai yra ne kartą pasisakę šia tema, rašo TV3.

Poros seksualiniam gyvenimui įtaką labai daug skirtingų veiksnių: amžius, gyvenimo būdas, kiekvieno partnerio sveikata ir natūralus lytinis potraukis ir, žinoma, jų santykių kokybė, rašoma healthline.com.

Pasak daktaro Davido Schnarcho, atlikus tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau nei 20 000 porų, jis nustatė, kad tik 26 % porų mylisi kartą per savaitę, o dauguma respondentų mylisi tik kartą ar du per mėnesį arba mažiau!

Tačiau kitame tyrime, išspausdintame The University of Chicago Press maždaug prieš 10 metų, teigiama, kad susituokusios poros seksu užsiima maždaug septynis kartus per mėnesį, o tai yra šiek tiek mažiau nei du kartus per savaitę. Trečiame tyrime buvo pranešta, kad iš 16 000 apklaustų suaugusiųjų vyresnio amžiaus dalyviai lytiškai santykiavo maždaug 2–3 kartus per mėnesį, o jaunesni – maždaug kartą per savaitę.

Dauguma sekso terapeutų sutinka, kad seksas rečiau nei 10 kartų per metus reiškia, kad jūsų santuoka yra be lytinės traukos. Tačiau, anot Schnarch, sekso trūkumas nereiškia, kad jūsų santuoka turi problemų.

„Jei jūsų lytinis potraukis yra išsibalansavęs, turite surasti aukso vidurį ir užsiimti seksu šiek tiek daugiau nei vienam partneriui patinka, bet tikriausiai šiek tiek mažiau nei patinka kitam“, – sako daktarė Gail Saltz.

Daugiau TV3.

Žymos