TikTokerio vaikino paieška Sidnėjaus sporto salėje baigėsi sukruvinta nosimi

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

TikTokerio vaikino paieška Sidnėjaus sporto salėje baigėsi sukruvinta nosimi

Ant, 03/21/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Chris Olsen neseniai TikTok platformoje pasidalijo savo patirtimi, kai Sidnėjaus sporto salėje ieškojo vaikino. Deja patirtis nebuvo iš maloniausių. 

„Pirmą kartą atvykau čia ir pagalvojau: gerai, nueisiu į treniruotes, nes tai geras būdas susitikti su žmonėmis. Ir tai karšta ir prakaituota, o vienas mano draugas man ką tik papasakojo apie tai, kaip jis sutiko savo vaikiną, tiesiog paduodamas jam savo numerį“, - pasakojo vyras. 

Sporto salėje jis pamatė kelis dėmesio vertus vaikinus. Jis nusprendė po treniruotės vieną iš jų užkalbinti. Vaikinas pasakojo, kad rimtai sportavo, todėl suprakaitavo, jam pradėjo bėgti nosis.  

Chris nužiūrėtą vaikiną pamatė stovintį prie registratūros, šalia servetėlių dėžutės. „Jis tarsi žiūri į mane. Gerai, puiku! Jis prie servetėlių. Aš nueisiu ir pasiimsiu vieną. Kai einu pro šalį, jo akys krypsta į mane”, - pasakoja jis. - „Tikriausiai mano mintys buvo tokios: „Jis to nori“. Kai priėjau arčiau, jis pamoja man... ir sako: „Štai aš tave pagausiu“. Supratau – ką tai reiškia? Prieinu pakankamai arti“. 

Tuomet kitas vaikinas paima servetėlę, paduoda jam ir paprašo atlošti galvą. „Štai tada aš supratau... Tai ne šiaip bėganti nosis... ten kraujas. Tai krauju pasruvusi nosis. Aš tik laikau nosį aukštyn, o jis paima dar keletą servetėlių ir klausia: „Ar tau dar reikia?“. 

 Šis įvykis neabejotinai sutrikdė vaikino planus užmegzti pažintį.