Penio storinimui pasiryžta vis daugiau vyrų. Bet ar to reikia?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Penio storinimui pasiryžta vis daugiau vyrų. Bet ar to reikia?

Sek, 07/09/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Specialistai pastebi, kad vis daugiau vyrų naudojasi varpos storinimo priemone suleidžiant hialurono rūgšties užpildą. Tiesa, jie pastebi, kad daugeliui vyrų tokia procedūra iš viso nereikalinga.

Minėta technika penio storinimui naudojama nuo 2016 m., tačiau 2023 m. populiarumas labai išaugo, skelbia „The Post“. Ja pasinaudojus varpos apimtis galima padidinti nuo šiek tiek daugiau nei vieno centimetro iki beveik 3,8 cm.

„Šiuo metu tai yra madinga“, – sako „Lushful Aesthetics“ įkūrėjas, daktaras Chris Bustamante. Jo teigimu, nors ir matoma, kad vis daugiau vyrų ryžtasi šiai procedūrai - ji dar nepasiekė piko. „Daugelis žmonių net nežino, kad tai iš tikrųjų egzistuoja“, - priduria jis.

Hialurono rūgštis, cheminė medžiaga, randama odoje, akių ir sąnarių skystyje, todėl prie jos kūnas lengviau prisitaiko nei prie silikono ar implantų.

Priklausomai nuo paciento pageidavimų, gali prireikti 10–20 injekcijų procedūrai atlikti. Po injekcijų 48 valandas nerekomenduojamas turėti lytinių santykių.

Hialurono užpildai laikui bėgant natūraliai suyra. Procedūros metu pasiektas varpos pastorinimas paprastai išlieka nuo 12 iki 24 mėn.

„Jei pacientui nepatiko, jis norėjo pakeisti rezultatą ar turėjo kokių nors kitų problemų, yra specialus fermentas, kurį mes vadiname hialuronidaze, kurį galime sušvirkšti, kad jį ištirpintų“, teigia specialistai.

Varpos užpildai turi ir minusų. Pernelyg didelės dozės gali sukelti  rimtas komplikacijas, tokias kaip nekrozė ar audinių mirtis. Tiesa, tokių atvejų pasitaiko ypač retai. Todėl ar konkretus pacientas tinkamas procedūrai turi spręsti gydytojas.

Specialistai pažymi, kad ne maža dalis besikreipiančių pacientų iš tiesų neturi jokių fiziologinių problemų ir jiems tokios procedūros visai nereikia. Varpos storinimas dažniau rekomenduojamas tiems, kurių penis yra ypatingai mažo skersmens ir dėl to patiriama diskomfortas lytinio akto metu. Teisingiau - parneris/ė negali pajusti įsiskverbimo.

Tiesa, gydytojai pažymi, kad panašiomis procedūromis vyrai sprendžia psichologines problemas ir įsitikinimą, jog jų penio apimtis yra per maža. Bet ar verta imtis injekcijų - čia jau kiekvienas žmogus turi rasti atsakymą pats.