vyrai

Sociologijos profesorius sako radęs atsakymą kodėl heteroseksualūs vyrai užsiima seksu su kitais vyrais

Sociologijos profesorius pagaliau atsakė į labai seną klausimą: kodėl heteroseksualūs vyrai mėgaujasi seksu su kitais vyrais?, rašo PinkNews. Savo naujoje knygoje „Vis dar homoseksualus: Seksualinis lankstumas tarp baltųjų vyrų Amerikoje periferijoje“ profesorius Tony Silva tyrinėja slaptą seksualinį gyvenimą vyrų, kurie palaiko ryšius, seksualinę draugystę ir net meilės santykius su kitais vyrais, tačiau ir toliau sako esantys heteroseksualūs.

Birželio 8-9 d. - Kaunas - UN LOUP POUR L’HOMME (video)

Birželio 8 d. 20 val. ir birželio 9 d. 19 val. šiuolaikinio cirko festivalio metu "Cirkuliacija" bus galima išvysti išskirtinį dviejų vyrų pasirodymą. KTU Architektūros ir statybos institute (Tunelio g. 60) Arno Ferrera ir Gilles Polet įtrauks žiūrovus į tiesioginę fizinę konfrontaciją, du susaistyti vyrai žais manipuliuodami vienas kito kūnu.

Paskelbta kuriose šalyse peniai didžiausi, o kur mažiausi (lentelė)

Jei kada jums kilo klausimas kuriose šalyse vidutinis penio dydis yra didžiausias - atsakymus galite rasti naujausiame tyrime. Internetinė vaistinė „From Mars“ savo tyrimui atlikti naudojo „Google“ duomenis iš 86 šalių – galbūt nustebsite išgirdę tyrimo išvadas.

Erekcija priklauso ir nuo to ką valgote

Nesveikas maistas – vienas iš svarbiausių širdies ir kraujagyslių ligų rizikos faktorių. Varpose esančios kraujagyslės tokios smulkios, kad būtent jos pirmiausiai sureaguoja į per didelį cholesterolio kiekį, nesveiką mitybą, per mažą judrumą, nesaikingą alkoholio vartojimą ir kitus žalingus įpročius. Sveika mityba – vienas iš būdų ilgiau džiaugtis gera erekcija. Tad ką gi valgyti, kad erekcijos funkcija kuo ilgiau išliktų stabili?

Intagram vyrukai - susipažinkime, Broderick Hunter

Susipažinkime su Broderick Hunter. Modelis ir aktorius krepšinį žaidė daugiau nei 15 metų. Jam buvo pasiūlytos stipendijos keliuose universitetuose, tačiau jis pasirinko Centrinės Floridos universitetą, kur dėl traumos jam teko trumpai nutraukti krepšininko karjerą. Jis buvo paskelbtas vienu iš 16 geriausių sektinų „Harper's Bazaar“ modelių, taip pat „Buzzfeed“ geriausių vyrų modelių.

Kaip lytinis aktas veikia vyrų širdį: kas lengviau – bėgimo takelis ar seksas?

Daugelis vyrų neretai susimąsto, ar seksualinė veikla per daug nenuvargina širdies. Nors šis klausimas gali kelti šypseną, tačiau iš tikrųjų yra gana svarbus, juolab kad šia tema jau atliktas ne vienas mokslinis tyrimas.

Žaidėja atleista po pareiškimo, kad „žemi vyrai neturi žmogaus teisių“

Profesionali žaidėja iš Osakos mieste įsikūrusios esporto komandos „Cyclops Athlete Gaming“ „prisišnekėjo“ – gyvoje transliacijoje ji pradėjo kalbėti apie vyrų ūgį ir galiausia leptėjo, kad „žemi vyrai neturi žmogaus teisių“.