Lėktuvui neleidus nusileisti Katanojoje, "Lufthansa" pilotas danguje nupiešė penį

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Lėktuvui neleidus nusileisti Katanojoje, "Lufthansa" pilotas danguje nupiešė penį

Pen, 08/25/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Įtariama, kad „Lufthansa“ aviakompanijos skrydžio iš Frankfurto į Kataniją pilotas taip nusiminė dėl negauto leidimo nusileisti oro uoste, kad danguje „išraižė“ penio formą.

306-asis skrydis pakilo iš Frankfurto ir skrido į Sicilijos miestą. Tačiau netrukus pranešta, kad jis negalės leistis Katanijos Fontanarosos oro uoste. Čia sumažinta skrydžių po liepą kilusio gaisro terminale, praneša La Repubblica.

„Lufthansa“ pilotas, kurio tapatybė nenustatyta, tariamai susierzino dėl to, kad jam teks skristi į pietus ir nusileisti Maltos saloje.

Prieš paliekant Katanijos oro erdvę, lėktuvas buvo pastebėtas skriejantis į rytus link Sicilijos pakrantės ir skrendantis taip, kad skrydžio trajektorija sukūrė vyriškos lyties organo formą. Tai užfiksavo oro eismo svetainė „Flight Radar“. Peniui nupiešti prireikė apie 16 minučių. Po to lėktuvas pasuko link Sicilijos ir nuskrido į Maltą.

Aviakompanija paneigė, kad figūra buvo sukurta tyčia. „Lufthansa“ sakė, kad tai buvo atsitiktinumas.

„Lufthansa“ skrydis nėra vienintelis, kurio metu neva atsitiktinai buvo nupieštas penis. Praėjusiais metais JAV oro pajėgų pilotas nupiešė panašų piešinį skrisdamas netoli Rusijos bazės Sirijoje.