10 skirtingų bučinių tipų. Koks yra tavo?

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

10 skirtingų bučinių tipų. Koks yra tavo?

Pen, 11/17/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Nuo nepatyrusio iki profesionalo, nuo nerūpestingo iki švelnaus – bučiuotis galima labai įvairiai. Kiekvienas žmogus turi mėgstamą būdą ir dažniausiai juo dalijasi su partneriu/e/iais. GayLine.LT redakcija apžvelgiame skirtingus bučiuoklius/es.

Bučiniai daugeliui yra labai svarbi priemonė išreikšti jausmus ir pajusti artumą. Žinome, ne visuomet. Yra atvejų, kai bučinių vengiama - pavyzdžiui pakankamai dažnai tai daro gėjai su nepažįstamais žmonėmis su kuriais susitiko tik seksui. Na bet šiandien ne apie tai. Koncentruojamės ir vardijame bučinių tipus.

  • Švelnus bučinys

Lūpos minkštos, jos nespaudžiamos, kartais vos prisiliečia. Liežuvis tokiu atveju naudojamas minimaliai - suvilgyti lūpas, galbūt prisiliesti prie jo/jos/jų lūpų.

  • Aistrą keliantis bučinys

Jis/ji/jie tarsi žaidžia su tavimi. Priartėja ir vėl atsitraukia, jau bučiuoja - o vėliau tik lyžteli. O tada jis/ji/jie atsitraukia ir žiūri su šypsena akyse. Šis žaidimas tau kelia aistrą - jo/jos/jų lūpos atrodo čia pat pasiekiamos, tačiau tuo pačiu metu jų negali sugauti.

  • Pradedančiojo bučinys

Visi tai patyrėme. Jis/ji/jie akivaizdžiai nervinasi. Viskas vyksta labai rimtai - tarsi tai kažkoks išbandymas. Paprastai toks bučinys prasideda kiek padrikai, retkarčiais net stipriai įremiant įtemptas lūpas, bet eigoje - jis gali keistis, jei bučiuoklis/ė/iai atsipalaiduoja.

  • Bučinys su liežuviu

Jau pats pavadinimas kalba pats už save. Bučinys su liežuviu puikiai tinka, kai norima labai daug kalbantį žmogų priversti patylėti. Na, gerai - juokaujame. Ne visuomet tai geras metodas, bet gali būti taikomas.

O jei rimtai, šiek tiek liežuvio darbo dar niekam nepamaišė. Svarbiausia, kad tas liežuvis nebūtų grūdamas per prievartą kitam žmogui giliai į gerklę.

  • Šlapias bučinys

Jis/ji/jie iš esmės imasi darbo. Po bučinio visur jaučiate seiles, tiek ant lūpų, tiek burnoje. Tai toks šlapias, laukinis, nevaldomas bučinys. Tiesa, ne daug kam jis patinka. Kai kam tai daugiau primena šuns laižymą, o ir „maudytis“ kito žmogaus seilėse ne visiems gali būti malonu.

  • Kietų lūpų bučinys

Tai toks bučinys, kai vienas/a/i iš nesibučiuojančių įtempia lūpas. Tai gali vykti tiek natūraliai, tiek dėl streso. Tiesa ta, kad mažai ką tai gali žavėti. Nes bučiuojantis norisi apimti lūpą, pajausti šilumą ir jos minkštumą - o tokiu atveju tai neįmanoma. Mūsų patarimas - pagalvokite apie tai prieš bučiuojantis ir atpalaiduokite lūpas.

  • Drovus bučinys

Drovus bučinys šiek tiek primena pradedančiojo bučinį. Tiesa, jis kitoks. Čia nėra įtampos, tiesiog tai daugiau primena pakštelėjimą bei norą išlaikyti atstumą. Tarsi žmogus yra čia, bet nori būti šiek tiek atsitraukęs - ir tai nėra žaidimas kaip aistrą keliančiame bučinyje.

  • Girti bučiniai

Čia buvo būtina naudoti daugiskaitą - bučiniai. Tokius tikrai esate patyrę ar bent matę. Jis/ji/jie juos dalina viso vakarėlio metu ir jie tenka tikrai ne vienam žmogui. Kartais bučinys skrieja pro šalį, kartais su seilėmis ir alkoholio skoniu, kartais labai aistringai ir vėl atsitraukia bei bėga pas kažką kitą.

  • Agresyvus bučinys

Tai bučinys, kuris aiškiai siunčia signalą, jog šis žmogus yra dominuojantis. Atrodo, kad bučinys tarsi valgo jus, stumia prie sienos su tokia jėga, kurios negalima nepastebėti.

  • Profesionalo bučinys

Kai patiri tokį bučinį - tiesiog nelieka abejonių, kad tai jis. Jis/ji/jie moka atpalaiduoti lūpas, jas susivilgo prieš bučinį, švelniai naudoja liežuvį. Jo/jos/jų lūpos apima tavąją, o gal net apglėbia ir čiulpia tavo liežuvio galiuką. Jis/ji/jie žaidžia tiek tavo, tiek savo lūpomis.

Bučinių sulaukia ir tavo nosis, akys, jo/jos/jų lūpos yra visur ir atrodo būtent ten, kur tu norėtum, kad būtų. Kas gali būti geriau?

Žymos