bučinys

Sausio 1-ąją išgarsėjusi gėjų pora nusivylusi neigiamais žmonių komentarais

Naujųjų metų sutikimas Niujorke Jake Eriksson ir Corin Christian tapo išskirtiniu. Tiesioginės transliacijos metu parodytas jų bučinys, kurį matė daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje. Tiesa, lavina neigiamų komentarų porą labai nuliūdino.

LRT cenzūra? Iš žinių iškirpo gėjų bučinį (video)

LGBTQ+ žmonės vis dar nėra pakankamai matomi žiniasklaidoje. Nepaisant, kad šiaip bendruomenei priklauso apie 10 proc. gyventojų, vis dar vengiama bendruomenės atstovus kviesti į diskusijas, rodyti viešai. Panašu, cenzūrą taiko ir Lietuvos nacionalinio transliuotojo žinių tarnyba. Pateikiame konkretų pavyzdį.

Štai ką žiūrovai išvydo pirmosiomis šių metų akimirkomis (video)

Tūkstančiai žmonių susirinko Niujorko Taimso aikštėje pasitikti ateinančius metus. Kaip ir kasmet renginys transliuotas tiesiogiai net per kelis televizijos kanalus. Pirmosiomis naujųjų metų sekundėmis parodytas vaizdas sukėlė nemenkas diskusijas socialiniuose tinkluose.

Trys metai - tiek laiko Ispanijos futbolo federacijos prezidentas negalės dirbti su futbolu

FIFA drausmės komitetas uždraudė Luisui Rubialesui, buvusiam Ispanijos futbolo asociacijos prezidentui, trejus metus užsiimti bet kokia su futbolu susijusia veikla. Taip reaguota į prezidento veiksmus, kai jis Ispanijos moterų futbolo rinktinei laimėjus pasaulio čempionatą, be žaidėjos sutikimo, pabučiavo ją į lūpas.

Dainininkė apie naujausią klipą, kuriame bučiuojasi su moterimi: tai atsakas į komentarus apie mane (video)

Kantri dainininkė Morgan Wade prieš kelias dienas paskelbė naujos dainos video klipą, kuriame ji bučiuojasi su Kyle Richards. Atlikėja teigia, kad realybėje moterys yra „tiesiog draugės“, tačiau jau kurį laiką netylant viešoms diskusijoms apie jų santykius - Morgan Wade nusprendė iš to pasijuokti ir tai įkūnyti klipe.

Muzikos grupė „The 1975” skirta 2,36 milijonų bauda už tos pačios lyties asmenų bučinį Malaizijoje

Festivalio Malaizijoje organizatorius „Future Sound Asia“ nurodė „The 1975“ atlyginti daugiau nei 12,3 mln. Malaizijos ringgitų (apie 2,36 mln. eurų) žalą, kuri buvo patirta grupės vokalistui ant scenos pabučiavus grupės narį. Po šio žesto visas festivalis buvo nutrauktas.

„The 1975“ vokalistas pripažino klydęs dėl koncerto Malaizijoje ir pabučiavo vyrą (video)

„The 1975's“ vokalistas Matty Healy su grupe koncertavo festivalyje „Good Vibes“ Malaizijoje, kur homoseksualūs santykiai yra neteisėti ir už juos baudžiama iki 20 metų kalėjimo. Būdamas ant scenos atlikėjas prisipažino klydęs atvykdamas į tokią šalį ir pabučiavo vyrą.