Šeštadienio finalui besirengianti Lolita Zero: ”. Pasiruoškit sauskelnes! Jeigu Eurovizijai reikia ateities - ateitis tai aš!

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Šeštadienio finalui besirengianti Lolita Zero: ”. Pasiruoškit sauskelnes! Jeigu Eurovizijai reikia ateities - ateitis tai aš!

Ket, 02/10/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Lolitos Zero daina lietuvių širdis užkariaus dar labiau, kai šeštadienį žiūrovai išgirs naują „paturbintą“ jos versiją. „Nenoriu nieko išduoti, bet tai bus tikra bomba, kuri susprogdins tiek jūsų galvas tiek televizijos ekranus“, - sako Lolitą Zero įkūnijantis Gytis Ivanauskas. Dainoje atsirado netikėtų posūkiu, efektų ir dar daug įdomių dalykų. GayLine.LT kalbina pasirodymui besirengiančią Lolitą.

- Kodėl būtent Lolita turėtų vykti į Euroviziją?

Noriu, kad jūs pasijaustumėt devintam danguj, lyg Berlyno reivo festivalyje, kur nėra pykčio, patyčių, kur visi lygus ir kur gyvuoja meilė. Šokėjai taip pat ruošia keletą ypatingų „kombinacijų“.

Pasiruoškit sauskelnes! 😃 Jeigu Eurovizijai reikia ateities - ateitis tai aš! Nusimeskim tas močiučių sukneles ir varom pasitūsint! Europa mane jau palaiko, beliko išmušt užsisenėjusius lietuviškus kamščius!

- Lolitos daina jau užkariavo lietuvių širdis. Kodėl Europai yra svarbi Lolitos dainos žinia?

Ne tik Lietuvai, ne tik Europai, bet visam pasauliui yra svarbi mano žinutė. Gal išlįskim iš viduramžių, pradėkim bent pamažu gerbti vieni kitus, nuo to MŪSŲ pasaulis bus tik gražesnis.

Reikia išmokti dirbti su savim (“work bitch”) visų pirma, pakovoti su savo demonais, juos išvaryti. Žmonės yra įvairūs, reikia išmokti juos priimti, arba jei ne - užsidarykit savo gūžtoj ir gyvenkit savo gyvenimą. O gyvenimas yra spalvingas ir gražus, reikia tik išmokti atsidaryti langines.

- Tiems, kas neabejingi Lolitos dainai - ką patartumėte daryti, kad ši daina laimėtų atranką Lietuvoje?

Retai ko nors prašau, tačiau kadangi komisija nėra tokia labai jau palanki Lolitos atžvilgiu, labai, labai prašau visų balsuoti šį šeštadienį! Palaikymas - begalinis! Lenkiu galva jums visiems už tai ir be proto dėkoju! Bet vien moralinio palaikymo šį šeštadienį, deja, neužteks.

Balsuokit, balsuokit, balsuokit, mielieji! Atsidėkojant jums aš pabučiuosiu Maneskin Italijoj! Nes tik meilė viską gali!

Ačiū už pokalbį ir sėkmės.