Sveikiname su šventėmis

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Sveikiname su šventėmis

Pir, 12/25/2023 - 08:00
Kategorija:
0 komentarų

Mieli GayLine.LT skaitytojai,

Pastarieji metai buvo kupini iššūkių. Homofobiniai išpuoliai skambėjo ir iš Seimo, ir iš Prezidentūros. Dalis politikų siekdami pigaus populiarumo ne tik ėmėsi niekinti LGBTQ+ bendruomenę, bet ir kvietė diskutuoti ar verta visiems Lietuvos piliečiams suteikti tokias pat teises. Neva seksualinė orientacija ir lytinė tapatybė gali lemti kurie žmonės yra ginami Konstitucijos, o kurie ne.

Nepaisant to, mes norime priminti – kad teisės ir laisvės niekada nebuvo suteiktos savaime. Todėl sakome – užteks laukti. Kviečiame visus, pagal jūsų galimybes, kalbėti, netylėti, prisidėti prie LGBTQ+ teises ginančiųjų veiklos. Kiekvienas indėlis yra veiksmas, kuris kuria gniūžte, gniūžtės kuria griūtį – todėl kviečiame tapti to dalimi.

Pokyčiai prasideda nuo žodžio, pastabos sustabdžius homofobines diskusijas draugų rate, mažos pagalbos NVO organizacijoms, piniginės aukos tiems, kas kovoja už visų teises. Galimybių prisidėti yra galybė.

GayLine.LT redakcija veikia visiškai savanoriškai, be finansinės paramos. Jei norite mums padėti – prisijunkite prie mūsų komandos parašę laišką info@gayline.lt ar paremkite mus, akd ir kelių eurų auką. Kaip tai padaryti galite rasti čia.

Dar kartą AČIŪ, kad esate drauge. Linkime Jums ramių švenčių, laiko su tais, kuriais mylite.