parama

Drag Queen tėvas sukorė beveik 500 kilometrų, kad pamatytų savo vaiko debiutą (foto)

Šiaurės Airijoje gyventis Drag Queen, kurio sceninis vardas Rosebud (jie, jos), atskleidė, kad jų tėvas nusprendė įveikti beveik 500 kilometrų tik tam, kad gyvai pamatytų savo atžalos pirmąjį pasirodymą.

N18 žaidimas „Dear Monster“ kūrėjai sulaukė nemenkos paramos (video)

Gėjams skirto žaidimo kūrybinė komanda, tarp kurių yra ir vaikinas iš Lenkijos, jau surinko beveik 90 tūkstančių dolerių paramą sukurti naują žaidimą „Dear Monster“. Vien šį žaidimą pristatantis video ir aprašymas labai intriguoja.

Lenkijoje tiesioginiame eteryje „Black Eyed Peas“ išreiškė paramą LGBTQ+ bendruomenei. Kilo valdžios pasipiktinimas

Naujametiniame koncerte, kuris buvo transliuojamas ir per Lenkijos valstybinės televiziją, Jungtinių Amerikos Valstijų popmuzikos grupė „Black Eyed Peas“ užsirišo LGBTQ+ raiščius ir taip išreiškė paramą šiai bendruomenei.

PAMATYK. „Santa Speedo Run“ – išskirtinis labdaros bėgimas tik su kalėdinėmis trumpikėmis (foto)

Sidetrack klubo apylinkės Čikagos mieste garsėja savo išskirtiniu Kalėdiniu renginiu „Santa Speedo Run“. Čia, nuo 2011 metų, susirenka šimtai žmonių, kurie apsivilkę Kalėdinėmis trumpikėmis ir kepurėlėmis dalyvauja bėgime. Dalinamės renginio nuotraukomis.

Profesionalus regbininkas: bučiavau daug gėjų ir daug moterų

Australijos profesionalus regbio žaidėjas Toby Rudolf vėl prabilo apie tai, kad jis nesureikšmina savo seksualumo. LGBTQ+ bendruomenę atvirai palaikantis sportininkas pridūrė, kad jam būtų svarbu, jog kitais metais būtų pakartota iniciatyva, kuria rungtynių metu buvo reiškiama parama šiai bendruomenei.

Prancūzijos ministrė Katare vilkėjo megztinį su vaivorykštės vėliavos akcentais

Lietuvos prezidentui taip niekada ir nesugebėjus tesėti savo pažado įsisegti LGBTQ+ bendruomenę palaikantį ženkliuką, kitų šalių lyderiai rodo lyderystę. Štai Prancūzijos sporto ministrė Amelie Oudea-Castera šeštadienį Katare vykusiame pasaulio čempionato ketvirtfinalyje vilkėjo megztinį ant kurio buvo vaivorykštės vėliavos spalvos. Ji pareiškė, kad tokiu būdu norėjo palaikyti LGBTQ+ bendruomenę.

Jonas Valaitis: Mielas queer žmogau, aš vis tiek tavimi didžiuojuosi

Pastaraisiais metais LGBTQ+ bendruomenė patyrė daug išpuolių. Šeimų maršas, Z. Šličytės kalba Seime, kai kurių žurnalistų raginimai susitaikyti su diskriminacija, politikų išpuoliai skaudžiai palietė bendruomenės narius. Nepaisant to, vakar socialiniame tinkle Facebook paskelbtoje nuomonėje Jonas Valaitis sako, kad jis didžiuojasi visais, kurie kovoja ir nepasiduoda.