Kunigas nupjovė penį. Įtariama, kad dėl incidento kalta erkė

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kunigas nupjovė penį. Įtariama, kad dėl incidento kalta erkė

Ket, 01/25/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Čekijoje kunigas peiliu pats nupjovė penį. Jis rastas be sąmonės ir išvežtas į ligoninę. Įvykį tiriantys pareigūnai laužė galvą kas galėjo apskatinti vyrą šiam poelgiui, tačiau netrukus medikai pateikė paaiškinimą.

„Tiksliai nežinome, kas atsitiko, tikriausiai tai sveikatos problema“, – vietos žiniasklaidai sakė Pietų Bohemijos Českobudejovicko meras, rašo Nypost.com.

Čekijos žiniasklaidos teigimu, vietiniai gyventojai suprato, kad kažkas nutiko negero po to, kai dvasininkas neatvyko į iš anksto sutartą susitikimą. Paramedikai išlaužė kunigo namų duris ir rado jį be sąmonės gulintį kraujo baloje su nupjautu peniu, pranešė Novinky.

Vyras buvo nugabentas į greitosios pagalbos skyrių, jis panardintas į komą dešimčiai dienų. Tuo metu tyrėjai bandė išsiaiškinti įvykio aplinkybes.

Po detalios apžiūros gydytojai aptiko centrinės nervų sistemos pažeidimą, kurį sukėlė virusas. Žiniasklaidos teigimu - kunigas sirgo  erkiniu encefalitu, kuris gali sukelti smegenų patinimą, asmenybės pokyčius ar net psichozę. Manoma, kad būtent tai ir buvo kunigo poelgio priežastimi.

 

GayLine.LT primena, kad apsisaugoti nuo šios klastingos, sudėtingos ligos padeda vakcinacija. Pagrindinis skiepijimo planas susideda iš trijų dozių. Pirmoji ir antroji suleidžiamos nuo 1 iki 3 mėn. intervalu. Po pirmųjų dviejų dozių susidaro pakankama apsauga esant erkių aktyvumo sezonui, kuris paprastai prasideda kovo pabaigoje.