G. Jeglinskas prisipažino suklydęs dėl tos pačios lyties asmenų porų: visi esame šeima

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

G. Jeglinskas prisipažino suklydęs dėl tos pačios lyties asmenų porų: visi esame šeima

Tre, 05/08/2024 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Savaitgalį, visų nuostabai, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ į prezidentus keliamas Giedrimas Jeglinskas tiesioginiame eteryje paneigė Konstitucijoje įtvirtintą šeimų įvairovės galimybę. Tačiau vakar, dalyvaudamas Laisvės TV rengtuose debatuose, prisipažino klydęs.

LRT transliuotų debatų metu savaitgalį G. Jeglinskas teigė nelaikantis tos pačios lyties asmenų porų šeima. „Aš manau, kad žmonės, kurie gyvena, nesvarbu ar mama su sūnum, tėvas su vaikais, ar močiutė su kažkuo - jei laikai save šeima, tai esi šeima. Bet Konstitucija to neleidžia. Šitą dalyką turi išspręsti Seimas“, - tuo metu savo poziciją dėstė Giedrimas Jeglinskas.

Vakar Laisvės TV rengtų debatų metu kandidatai į prezidentus turėjo galimybę užduoti vienas kitam klausimus. Ingrida Šimonytė nusprendė G. Jeglinsko pasiteirauti tai kaip ten yra su tos pačios lyties asmenų poromis – jie šeima ar ne.

Į klausimą atsakydamas Giedrimas prisipažino ankščiau suklydęs ir teigė, kad Lietuvoje yra įvairios šeimos, tarp kurių ir LGBTQ+. Be to jis patvirtino, kad nevetuotų partnerystės įteisinimo.

„Aš visada linkęs pripažinti kai suklysti. Ir tą noriu pabrėžti. Nesupratau klausimo, neišgirdau. Yra kaip yra. Bet aš manau, kiekvienas žmogus, kiekviena šeima, vyras – vyras, moteris – moteris, močiutė – senelis, močiutė – vaikas, mama – tėtis, visi esame šeima“, - sakė jis, pridurdamas, jog įteisinti tokių šeimų santykius reikia Seimo. – „Nevetuosiu. Tikrai palaikau“.