Troye Sivan paliko gerbėjus be žado. Ant scenos surengė išskirtinį pasirodymą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Troye Sivan paliko gerbėjus be žado. Ant scenos surengė išskirtinį pasirodymą

Pir, 07/01/2024 - 11:58
Kategorija:
0 komentarų

OVO Wembley arenoje susirinkę dalininko Troye Sivan gerbėjai tikrai to nesitikėjo. Jis ant scenos pasirodė su buvusiu Disney kanalo aktoriumi ir surengė tikrą šou.

Troye ant scenos pasirodė su juodu korsetu ir pradėjo dainuoti savo hitą „One Of Your Girls“. Tuomet visų nuostabai prie jo prisijungė aktorius Ross Lynch ir atmosfera pradėjo kaisti.

 „Nuo tada, kai tai prasidėjo, aš nustojau kvėpuoti“, - socialiniame tinkle rašė vienas iš šou žiūrovų. „Troye Sivan ką tik atsivedė Ross Lynch (ant scenos) ir buvo taip karšta!“, - rašė kitas koncerto dalyvis.

Ross kandžiojo Sivan kaklą be krūtinę ir net nustūmė jį ant scenos grindų. Tai buvo tarsi dainos klipo „One Of Your Girls“ nauja versija, kurioje minėtas aktorius ir dainininkas nusifilmavo kartu.

Minėtoje dainoje kalbama apie „heteroseksualiu“ save laikantį vyrą, kurį įsimylėjo jo intymių nuotykių partneris. Aš tik „viena iš tavo merginų“ - dainuoja jis.

Pasirodymo metu aktorius sėdi plačiai išskėtęs kojas, apnuogina raumeningą krūtinę ir nenuleidžia akių nuo Troye. Pamatykite tai čia: