Romas Zabarauskas apie šiandienos protestą: jei jums rūpi LGBT+ žmonių lygybė – ateikite

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Romas Zabarauskas apie šiandienos protestą: jei jums rūpi LGBT+ žmonių lygybė – ateikite

Pir, 03/21/2022 - 12:20
Kategorija:
0 komentarų

Režisierius Romas Zabarauskas viešai kreipėsi į visuomenę prašydamas nelikti abejingais ir dalyvauti šiandien 18:30 prie Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vyksiančiame proteste už Partnerystės įstatymą.

"Šis protestas – puikus išbandymas. Jei vis dėlto jums rūpi LGBT+ žmonių lygybė – ateikite, prisijunkite, rašykite laiškus Seimo nariams, ir visais kitais būdais palaikykite Lietuvos piliečių lygiaiteisiškumą ČIA ir DABAR.

Jei nerūpi, tada nebevaidinkite tolerantiškų ir supratingų, nes esate tiesiog oportunistai, siekiantys kuo mažiau pakenkti savo karjeroms ir komfortui", - Facebook paskyroje rašo R. Zabarauskas.

Pasak jo, tikroji laisvė Lietuvoje dar nėra pasiekta ir dėl jos būtina kovoti.

"Visus pažįstamus, draugus, kolegas noriu matyti šiame proteste. Susitinkam pirmadienį 18:30: bit.ly/PartnerystesProtestas . Kol ne visi esame laisvi, tol visi esame nelaisvi", - sako režisierius.

Protestas, kurį įnicijavo Elžbieta Latėnaitė, skirtas išreikšti palaikymą Partnerystės įstatymui. Dėl jo palikimo ar išbraukimo pavasario darbų programoje Seimas apsispręs antradienį.

Daugiau informacijos apie protestą galite rasti Facebook renginyje.