Covid-19

Sekso paslaugų teikėjai ir striptizo šokėjai - COVID privertė rizikuoti savo saugumu

„United Sex Workers“ yra profesinių sąjungų padalinys, organizuojantis geresnes darbo sąlygas ir siekiant pakeisti sekso paslaugų pramonę iš vidaus. Vienas iš jos tikslų – striptizo šokėjų ir sekso paslaugų teikėjų darbuotojų apsauga, suteikiant pagrindines teises, tokias kaip ligos pašalpa ir kasmetinės atostogos. Šios organizacijos darbas tapo dar svarbesnis pandemijos metu, kai striptizo klubai užsidarė, o sekso paslaugų teikėjai dažnai buvo priversti rizikuoti savo saugumu, kad užsidirbtų pragyvenimui.

Po COVID sutriko erekcija? Mokslininkų pirminės išvados kelia nerimą

Majamio universiteto bandomajame tyrime, paskelbtame 2021 m. liepos mėn. „World Journal of Men's Health“, teigiama, kad jis „pirmasis parodė COVID-19 viruso buvimą varpoje, praėjus daug laiko“ nuo užsikrėtimo.  Tai rodo, kad plačiai paplitę ląstelių pažeidimai „gali prisidėti prie erekcijos disfunkcijos“.

Gėjų seksas pandemijos metu - buvo mažiau, teko rizikuoti (N18)

Pasaulį užklupus pandemijai kai kurių vakarų šalių nevyriausybinės organizacijos ir sveikatos priežiūros institucijos paskelbė rekomendacijas LGBTQ+ žmonėms kaip saugiau užsiimti seksu. Jose buvo galima rasti nuo raginimo atsisakyti sekso su ne jų namų ūkyje gyvenančiais žmonėmis, kitose - buvo duodami konkretūs patarimai kaip sumažinti riziką. Naujausi tyrimai rodo, kad šiais patarimais dauguma LGBTQ+ žmonių tikrai pasinaudojo.