Sekso paslaugų teikėjai ir striptizo šokėjai - COVID privertė rizikuoti savo saugumu

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

Sekso paslaugų teikėjai ir striptizo šokėjai - COVID privertė rizikuoti savo saugumu

Sek, 02/27/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Sekso paslaugų teikėjai ir striptizo šokėjos PinkNews paaiškino, kodėl pandemija privertė juos dirbti nesaugiomis sąlygomis. Pragyvenimo pajamų praradimas, paramos iš valstybės nebuvimas net susirgus – tai tik keli aspektai kuriuos paminėjo interviu davę sekso ir egzotinių paslaugų teikėjai.

„United Sex Workers“ yra profesinių sąjungų padalinys, organizuojantis geresnes darbo sąlygas ir siekiant pakeisti sekso paslaugų pramonę iš vidaus. Vienas iš jos tikslų – striptizo šokėjų ir sekso paslaugų teikėjų darbuotojų apsauga, suteikiant pagrindines teises, tokias kaip ligos pašalpa ir kasmetinės atostogos. Šios organizacijos darbas tapo dar svarbesnis pandemijos metu, kai striptizo klubai užsidarė, o sekso paslaugų teikėjai dažnai buvo priversti rizikuoti savo saugumu, kad užsidirbtų pragyvenimui.

Nors kai kurie žmonės pandemijos metu galėjo dirbti nuotoliniu būdu, daugelio žmonių pragyvenimas priklauso nuo asmeninio kontakto su klientais. Dar blogiau, kad sekso paslaugų teikėjai Jungtinėje Karalystėje yra priskiriami savarankiškai dirbantiems asmenims, o tai reiškia, kad jie negali gauti ligos pašalpos ar kitų išmokų, net tuo metu, kai užsikrečia COVID.

Audrey

Gruodis visada yra mažiau užimtas mėnuo, tačiau Omikron banga sumažino jį iki sraigės greičio. Per Kalėdas man buvo nustatytas teigiamas COVID testas, tai reiškė, kad turėjau 10 dienų nedirbti. Tai tik padidino nerimą, kurį jaučiau dėl to, kad negalėsiu susimokėti už nuomą. Kai dirbate savarankiškai, 10 darbo dienų nedarbo gali lemti kardinalius pokyčius nuo pakankamų pajamų sąskaitų apmokėjimui iki perėjimo ant pigių makaronų. Turėjau priimti potencialiai pavojingus klientus, su kuriais paprastai būčiau atsisakęs susitikti, kad galų gale sudurčiau galą su galu.

Šiais metais negalėjau gauti jokios finansinės paramos iš vyriausybės, o bet kokių santaupų, kurias turėjau pandemijos pradžioje, jau seniai nebeliko, todėl viskas, ką galiu padaryti, tai toliau susitikti su klientais ir tikėtis, kad daugiau nesusirgsiu. Kuo ilgiau tęsiasi pandemija, tuo labiau bijau, kad niekada negalėsiu finansiškai atsigauti. Turiu imtis rizikingesnių užsakymų, nes yra mažiau klientų, žinodamas, kad su kiekvienu užsakymu aš lošiu savo saugumu.

Ava

Mano darbo telefonas tylėjo dažniau nei įprastai, todėl turėjau priimti bet kokį užsakymą. Tai reiškė, kad žiūrėjau savęs mažiau nei įprastai, o vyrai, manau, bandė šiek tiek dažniau peržengti ribas, nes žinojo, kad man labai reikia pinigų.

Amelie

„Omicron“ labai stipriai paveikė striptizo pramonę. Lapkritis ir gruodis dažniausiai šokėjams yra pats geriausias metų laikas, tačiau šiemet buvo labai tylu. Stebėjome kaip mūsų klubuose labai sumažėjo klientų, nes kalėdiniai vakarėliai ir bernvakariai dažnai būdavo atšaukiami. Dėl to, taip pat ir dėl COVID paso įvedimo, striptizo šokėjoms buvo nepaprastai sunku užsidirbti deramą pinigų sumą. Daugeliui iš mūsų taip pat buvo teigiamas COVID testas, todėl teko izoliuotis ir nedirbti. Kadangi dirbome savarankiškai, neturėjome galimybės gauti ligos pašalpos.

Pastarieji dveji metai mūsų pramonei buvo nepaprastai sunkūs. Kai kurie klubai negavo jokios finansinės paramos dėl to, kad vietos valdžia juos diskriminavo vien dėl šių įstaigų pobūdžio. Dėl to buvo uždaryti kai kurie klubai, kuriems nepavyko įveikti pandemijos poveikio. Kai kurie iš jų finansinius nuostolius bandė susigrąžinti per didesnius mokesčius, baudas darbuotojams, todėl visiems buvo sunkiau užsidirbti.

Alice

Savaitę prieš Kalėdas aš, kaip ir daugeliui kitų, gavome teigiamus COVID testus. Tai reiškė, kad turėjau izoliuotis ir todėl negalėjau dirbti. Jutau didelę įtampą sėdint namuose be pajamų. Nerimavau, kad vėl viską sustabdžius galiu patirti dar daugiau nuostolių ir sunkiai galėti susimokėti nuomą bei apmokėti sąskaitas. Jei esate sekso paslaugų teikėjas, negaunate atostoginių ir ligos išmokų. Tik norėčiau, kad turėtume galimybę naudotis šiomis pagrindinėmis teisėmis, kad galėtume jaustis apsaugoti ir remiami kaip ir kiti darbuotojais.

Daugiau PinkNews.