akcija

Europos Parlamento žaliųjų akcija: TAIP - sportui, NE - žmogaus teisių pažeidimams

Europos Parlamento sesijoje Strasbūre bus priimta rezoliucija dėl žmogaus teisių pažeidimų pasaulio futbolo čempionato kontekste. Žaliųjų grupės parlamentarai jau kurį laiką vykdė kampanija, kuria siekta atkreipti dėmesį į šią temą. Vakar jie surengė ir specialią akciją.

Gėjai alpinistai iškėlė vaivorykštės ir Ukrainos vėliavas ant Vladimiro Putino viršukalnės

Grupė gėjų alpinistų nusprendė nusiųsti žinią Rusijos prezidentui. Jie užkopė ant Vladimiro Putino vardu pavadintos viršukalnės bei iškėlė vaivorykštės ir Ukrainos vėliavas. Kalnas Tien Šanio kalnuose Kirgizijoje pavadintas Rusijos lyderio vardu 2011 metais.

Tauragėje LGBTQ+ palaikymo akcija

"Kūryboje daug kalbu apie feminizmą, natūralu esu ir už LGBT+ žmonių lygias teises Lietuvoje. Lietuvoje, kuri administracine prasme yra Europos Sąjunga, o vertybine prasme – dar ne. Klausiu: ES pinigų norite, o vertybių ne? „Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Filosofijos katedros profesorius Gintautas Mažeikis tvirtina, kad noras gauti finansinės paramos iš ES ir tikėtis, jog ES ir NATO padėtų Lietuvai apsiginti, tačiau nenoras pripažinti jų vertybių bei tarptautinių sutarčių, žmogaus orumo bei kitų teisių yra dviveidiškumas", - rašoma akciją pristatančiame skelbime Facebook.