Tolerancijos ir pasididžiavimo mėnesio proga „discovery+“ pristato išskirtinį turinį

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

Tolerancijos ir pasididžiavimo mėnesio proga „discovery+“ pristato išskirtinį turinį

Ant, 06/21/2022 - 11:48
Kategorija:
0 komentarų

Birželis – tolerancijos ir pasididžiavimo (angl. Pride) mėnuo, kurį Lietuvoje ir visame pasaulyje švenčia LGBTQIA+ bendruomenė. Demonstruodama solidarumą ir norėdama sustiprinti bendruomenei atstovaujančių žmonių balsą, „discovery+“ pristato išskirtinį turinį. Platformos tinklelį papildys keturios naujos laidos ir žiūrimiausi „TLC“ kanalo šou, kurie ne tik leis iš arčiau susipažinti su įvairialypiais LGBTQIA+ bendruomenės talentais, bet ir švęsti kartu jiems svarbu mėnesį.

LGBTQIA+ „Pride mėnesiui skirto turinio tinklelį sudaro:

Kontrolė

Lenkų mini serialas „Kontrolė“ (angl. Control) pasakoja audringą Majkos ir Natalijos meilės istoriją. Praeityje jos viena kitai puoselėjo šiltus jausmus, tačiau nesugebėjo sukurti normalių, ilgalaikių santykių. Kai praėjus metams po išsiskyrimo merginos per atsitiktinumą susitinka oro uosto patikroje, jos pajaučia, kad tarpusavio trauka niekur nedingo ir jų meilės istorija tęsiasi.

Dragnificent!

Alexis Michelle, Bebe Zahara Benet, Jujubee ir Thorgy Thor – keturios amerikiečių širdis užkariavusios „drag“ karalienės, siūlančios transformaciją moterims, kurios ruošiasi svarbiausiam savo gyvenimo įvykiui –  vestuvėms. Divos būsimoms nuotakoms padeda atskleisti jų tikrąjį grožį ir pamilti savo išorę bei vidų iš naujo, kad atėjus svarbiausiai dienai jos jaustųsi tikromis karalienėmis ir būtų pasiruošusios žengti altoriaus link.

Dizainas su Nate ir Jeremiah

Seriale „Dizainas su Nate ir Jeremiah“ (angl. Nate & Jeremiah by Design)  žiūrėkite kaip Nate’as ir Džeremajus bando išlaikyti pusiausvyrą tarp dviejų savo vaidmenų: dizaino ekspertų ir tėčių. Jie padeda klientams, kuriems dėl nesibaigiančio namų renovavimo proceso gresia didelės finansinės problemos. Dizaino ekspertai parodo žmonėms jų klaidas, padeda iš jų pasimokyti ir išgelbėja iš renovavimo košmaro, paversdami namus meno šedevru.

Aš esu Jazz

Realybės šou „Aš esu Jazz“  (angl. I am Jazz) pasakoja istoriją apie translytę merginą Jazz, gimusią berniuko kūne ir nuo to laiko, kai pradėjo lankyti darželį, laikiusią save mergaite. Jazz tėvai, Jeanette ir Gregas, sesuo Ari bei broliai Griffenas ir Sanderis visą laiką rodė nepajudinamą paramą translytės merginos kovoje su diskriminacija, neapykantą kurstančia kalba, patyčiomis internete ir klaidingomis nuostatomis, susijusiomis su tuo, ką reiškia būti translyčiu asmeniu.

Mano nėščias vyras

Dokumentinis filmas „Mano nėščias vyras“ (angl. My Pregnant Husband) atskleidžia dviejų amerikiečių porų istorijas, susijusias su translyčių asmenų – savo santykiuose vyrų – nėštumu. Filmas suteikia galimybę iš arti susipažinti su unikaliais iššūkiais, kuriuos turi įveikti besilaukiančios poros, kai kūdikį savo įsčiose nešioja vyras.

Sublogti dėl lyties keitimo

Televizijos laida „Sublogti dėl lyties keitimo“ (angl. Too Fat to Transition) turi du herojus: Kaylą, translytę moterį, ir Shane’ą, translytį vyrą. Šie du žmonės per trumpą laiką turi atsikratyti labai daug svorio, kad jiems galėtų būti atlikta lyties keitimo operacija, kurios taip reikia.

Divos gelbsti vestuves

Televizijos šou „Divos gelbsti vestuves“ (angl. Drag Me Down the Aisle) pasakoja istoriją apie Emilę, Amišų kaimo nuotaką, nesijaučiančia tikra princese dėl vestuvinės suknelės, kurią jai išrinko mama. Dėl to būsimoji nuotaka į pagalbą kviečia „drag“ karalienių, o kartu ir vestuvių eksperčių, komandą, kuri įtraukia ją į netikėtumų kiekviename žingsnyje kupiną nuotykį. Šio nuotykio tikslas – padovanoti Emilei stulbinančią transformaciją: artėjant didžiajai dienai mergina pakeičia savo vestuvinę suknelę ir išvaizdą. Galiausiai sugrįžta ir būsimosios nuotakos pasitikėjimas savimi, nes „drag“ karalienės padeda atrasti savo balsą ir viduje tūnantį grožį.

Pasinerti į visas LGBTQIA+ „Pride“ mėnesio minėjimui skirtas laidas, serialus ir šou galite neiškėlę kojos iš savo namų – tereikia apsilankyti „discovery+“ platformoje, kuri Lietuvoje yra pasiekiama per „Go3“ televiziją.