lgbt

Trumpo administracija uždraudė kelti LGBTQ+ vėliavas

Nuo šiol dienos prieš homofobiją, bifobiją ar trasfobiją minėjimas, taip pat ir Pride renginiai bus kitokie. Pokytis taps akivaizdus visose Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadose ir pačioje šalyje. Dar visiškai neseniai Joe Bideno dėka, Baltieji rūmai buvo pavyzdys kalbant atvirai ir drąsiai prieš bet kokią diskriminaciją. Tie laikai baigėsi ir D. Trumpo partija rodo, kad pagarba visiems nebebus traktuojama kaip vertybė. Įrodymas – naujausias sprendimas.

Baltieji rūmai iš interneto svetainės pašalino Konstituciją, informaciją apie LGBTQ+ ir ŽIV

Praėjus vos dienai po prezidento Donaldo Trumpo inauguracijos, Konstitucija ir visa informacija susijusi su LGBTQ+ buvo pašalintos iš institucijos interneto svetainės. Neliko ir ispanų kalbos pasirinkimo ar svetainės versijos funkcijos pritaikytos neįgaliesiems. Panašu naujasis prezidentas bando „ištrinti“ viską, kas jam nepatinka.

Vyskupės prašymas D. Trumpui sukėlė furorą: „pasigailėti mūsų šalies žmonių“

Ši kalba jau tapo istorine. Milijonai žmonių atviru ir paprastu vyskupės prašymu dalinasi visame pasaulyje. Mariann Budde pasakė tai, apie ką prasitarti bijojo daugelis žmonių – taip pat ir Lietuvos politikų, kurie pataikaudami siekai užsitikrinti naujosios administracijos paramą. GayLine.LT dalijasi išversta kalba ir kvietimu pasirūpinti pažeidžiamaisiais žmonėmis.

Diskriminacijos draudimas darbe gerina LGBTQ+ darbuotojų psichinę sveikatą

Jungtinių Amerikos Valstijų Aukščiausiasis Teismas 2020 m. sprendimu uždraudė diskriminaciją seksualinės orientacijos pagrindu darbo vietoje ir leido LGBTQ+ žmonėms reikalauti esminių pokyčių. Mokslininkai atliko tyrimą siekiant įvertinti kokį poveikį teismo verdiktas turėjo bendruomenės narių sveikatai.

Kas yra nimfomanija ir ar ji pasireiškia LGBTQ+ žmonėms?

Nimfomanija – tai terminas, dažnai apibūdinantis intensyvų, nekontroliuojamą seksualinį potraukį, kuris gali turėti įtakos žmogaus psichologinei ir socialinei gerovei. Aptarkime detaliau kas yra nimfomanija, kaip ji gali pasireikšti ir kodėl svarbu suprasti jos poveikį įvairioms visuomenės grupėms.

Kokį poveikį LGBTQ+ žmonių trūkumas žiniasklaidoje daro visuomenei?

Žiniasklaida yra vienas pagrindinių visuomenės informacijos šaltinių ir kultūros formuotojų. Ji ne tik atspindi socialinius pokyčius, bet ir kuria normas, kurios formuoja žmonių požiūrį, vertybes bei elgesį. Tačiau kai kuriose srityse – įskaitant LGBTQ+ bendruomenės reprezentaciją žiniasklaidoje, yra neproporcinga ir neretai iškreipianti realybę. LGBTQ+ žmonių trūkumas žiniasklaidoje turi reikšmingą poveikį visuomenei, įskaitant stereotipų sklaidą, empatijos stoką ir sunkumus kuriant įtraukią kultūrą.

Pareigūnai įsiveržė į gėjų poros namus ir juos sumušė

„Jie trankė mūsų galvas į durų staktą, grasino pranešti apie mus universitetui ir sakė, kad tai tik pradžia“, – sakė 20 metų vaikinas „Associated Press“ apie Minske, Baltarusijos sostinėje, įvykdytą policijos reidą jų namuose. Pareigūnai vyrams teigė, kad jie tik kartoja veiksmus, kuriuos daro Rusijos pajėgos.

Meta „LGBTQ+“ darbuotojų protestas – teigia, kad serga „psichine liga“

„Facebook“, „Instagram“, „WhatsApp“ ir „Threads“ valdanti įmonė „Meta“ leidus kai kuriose šalyse socialinių tinklų vartotojams skelbti, kad homoseksualumas ir translytiškumas yra liga – bendrovės darbuotojai nusprendė protestuoti. Jie atvirai įvardija save psichikos ligoniais ir ima laisvadienius „gydytis“.