Naujojo „Interviu su vampyru“ filmo anonse gausu vyrų meilės užuominų (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Naujojo „Interviu su vampyru“ filmo anonse gausu vyrų meilės užuominų (video)

Sek, 07/24/2022 - 09:43
Kategorija:
0 komentarų

Vakar visuomenei pristatytas AMC filmo „Interviu su vampyru“ anonsas. O jame pilna LGBTQ+ užuominų.

AMC ir AMC+ kanaluose spalio 2 d. pasirodysiantis filmas yra legendinio 1994 metų filmo „Interviu su vampyru“ adaptacija. Jame išvysime ir pirmajame filme matytą personažą Louisą. Jį įkūnis „Sostų karų“ žvaigždė Jacob Anderson. Sam Reid vaidinas Lestatą, o Bailey Bass atlieka Klaudijos vaidmenį.

Anonsas prasideda tuo, kad Louis beldžiasi į bažnyčios duris, desperatiškai ieškodamas kunigo pagalbos. „Jis mano galvoje, tėve“, - sako herojus.

Vėliau jis priduria: „Buvau medžiojamas ir visiškai nežinojau, kad tai vyksta“.

„Palaimink mane, tėve, nes aš nusidėjau. Atsiguliau su velniu ir nebegaliu apie nieką daugiau galvoti“, - Louis prisipažįsta kunigui. Tačiau netrukus Lestat griebia kunigą ir jį nužudo. „Ne manęs tau reikia bijoti, Louis. Tu bijai savęs“, – sako jam vampyras.

Anot straipsnio „People“, Lous pasiduoda vampyro vilionėms nes jam nusibodo juodaodžiams taikomi apribojimai XX a. pradžioje, Naujajame Orleane - kur jis gyveno. „Galėčiau pakeisti šį gėdos gyvenimą. Iškeiski jį į tamsią dovaną“, - sako jam vampyras. Ir jis pasiduoda... O iš anonso darosi akivaizdu, kad pasiduoda ir ne tik šioms vampyro vilionėms.