Kaip sužavėti vyrą? 17 patarimų

Skaitymo laikas
3 minutes
Perskaityta

Kaip sužavėti vyrą? 17 patarimų

Ant, 09/20/2022 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Pasimatymas ar lengvas flirtas ne visuomet baigiasi taip, kaip norėtųsi. Sužavėti vyrą gėjų nėra jau taip paprasta. Jei norima ne vienkartinio sekso, o ilgesnių santykių – teks pasistengti. Ir nors kiekviena situacija yra kitokia, pateikiame kelis patarimus didesnei sėkmei užtikrinti.

1. Geriau ryžtis, nei trypčioti

Drąsa labai svarbus aspektas. Trypčiojimas vietoje, galvojimas, kad gal pabandysiu kitą kartą – visa tai atitolina nuo sėkmės. Net jei nepavysk – tai taps puikia treniruote ateičiai. Kiekvieną kartą kai peržengiate save ir prieinate ką užkalbinti – žengiate tvirtą žingsnį link tikslo.

2. Mandagumas - raktas

Apie žmogų mes susidarome pirmąjį įspūdi labai greitai. Nemandagumas, blogos manieros, atžagarumas pastebimi akimirksniu. Todėl nepadėkite taško savo pažinčiai anksčiau laiko.

3. Užmegzkite akių kontaktą

Kiekvienas bendravimas prasideda nuo žvilgsnio. Parodykite jam žvilgsniu, kad jis jus domina. Jei sulaukiate akių kontakto ir atsako – būsite labiau užtikrintas sėkme.

4. Humoras ir raktas, ir užraktas

Lengvi, etiški pajuokavimai gali pralaužti ledus. Tai mažina įtampą ir leidžia žmonėms laisviau pasijusti. Juokingas pastebėjimas apie vietą, ar patį save yra būtent tai, ko reikia. Tačiau tuo pačiu metu per daug sudėtingi, ilgi, lėkšti anekdotai ar juokai apie aplinkinius, jų išvaizdą gali turėti priešingą efektą.

5. Užmirškite mobilų telefoną

Mobilus telefonas tikrai nėra jūsų pagalbininkas bendraujant. Dažnas žvilgčiojimas, žinučių rašymas ir panaši veikla sudarys įspūdį, kad jums darosi nuobodu ir stengiatės pabėgti nuo nemalonios situacijos. Jei tikrai norite susipažinti su prieš jus esančiu vyru – visą dėmesį sutelkite į jį ir bendravimą su juo.

6. Užduokite klausimus

Pokalbio pradžia gali būti tiesiog jūsų užduotas klausimas ar teiginys, kuris reikalauja atsakymo. „Ar čia eilės pabaiga?“, „Ar tu irgi čia lauki?“, „Na ir oras šiandien, ar ne?“, „Nemažai žmonių susirinko, ar visuomet čia taip?“ – tai tik keli pavyzdžiai pokalbiui pradėti. Nepamirškite, kad ir pradėjus pokalbį reikia ne tik šnekėti pačiam, bet ir klausti.

7. Nepamirškite komplimentų

Kas gali būti maloniau, kai apie jus pasakoma kažkas malonaus. Nuoširdūs komplimentai padeda pagerinti pokalbio atmosferą. Pagirkite jo drabužius ar batus. Tai neįpareigoja, bet kartu suteikia pozityvių emocijų.

8. Nepamirškite kvapų

Teigiamą pirmąjį įspūdį gali akimirksniu sugadinti blogas burnos kvapas. Mėtinės pastilės ar kramtoma guma turėtų būti jūsų kišenėje einant į viešumą. Kas žino, gal būtent šį kartą sutiksite jums įdomų vyrą.

9. Suteikite erdvės

Flirtas neturi tęstis begalę laiko. Geriau trumpas, įdomus pokalbis, kurį norisi pakartoti – nei ilgas ir varginantis kalbėjimasis, kurio pabaigoje jau nebeturite ką vienas kitam pasakyti. Pasikeiskite kontaktais ir susitarkite susitikti dar kartą.

Jei vis dėlto, abu norite pokalbį tęsti – duokite vienas kitam šiek tiek erdvės. Jei susitikote klube - nueikite į tualetą, nusipirkti gėrimo, prieš tai paklausę gal jis irgi ko nors nori. Tokios trumpos pauzės leis sukurti papildomų temų, kurias norėsis aptarti – gal ką pamatysite pakeliui, o gal jis kažką išvys kol jūsų lauks.

10. Pamiršote jo vardą – ne bėda

Neprisimenate vardų – nieko tokio. Svarbu nebijoti vėl jo paklausti. Pajuokaukite, kad blogai girdite ar prisipažinkite, kad akimirksniu užmirštate vardus ir paprašykite jį pakartoti. Darykite tai užtikrintai.

11. Pasinaudok draugais

Jei šalia yra jūsų draugai – pristatykite juos. Kol jie apsikeis mandagumo frazėmis, jūs turėsite pakankamai laiko sugalvoti kitą pokalbio temą.

12. Neslėpkite susidomėjimo

Kai kurie žmonės galvoja, kad susidomėjimo nerodymas yra puiki taktika. Anaiptol. Jei jis pajus, kad jūs nuo nesidomite, kodėl turėtų likti su jumis bendrauti. Parodykite, kad jis jums įdomus.

13. „Ne“, reiškia „ne“

Jei jis nenori tęsti pokalbio – „ne“ iš tiesų reiškia „ne“. To nesuvokiantys dažniausiai lieka atstumti. Jei jis pasakė „ne“, tai nereiškia, kad reikia nuleisti rankas – kitas susitikimas su kitu žmogumi gali būti visiškai kitoks.

Negalvokite, kad galite kažką įtikinti jus pamilti. Geros pažintys neveikia taip – ​​jos užsimezga, arba ne.

14. Mokėkite klausytis

Geri klausymo įgūdžiai yra pati gražiausia savybė. Tokius žmonės norisi turėti šalia. Būkite geras klausytojas – atkreipkite dėmesį ir atsakykite į tai, ką jis sako. Paklauskite, jei ko nesupratote ar norite plėtoti tam tikrą temą.

15. Kūno kalbos reikšmė

Pirmą kartą susitikote ir norite užmegzti kontaktą? Neprieikite per daug arti, jei aplink yra daug erdvės. Žmonės arti savęs prisileidžia gerai pažįstamus žmones, taip pat norint intymaus kontakto. Jei iškart „įšoksite“ per arti – natūralus jo atsakas bus gintis ir atsitraukti. Išlaikykite bent žingsnio atstumą.

Pradėję pokalbį nesukryžiuokite rankų ant krūtinės. Tai kuria barjerą ir kitas žmogus iš karto tai pastebės bei supras, kad jūs jaučiatės nejaukiai.

Pėdų kryptis puikiai išduoda žmogaus susidomėjimo kryptį. Kai jam labai įdomu – pėdų pirštai yra nukreipti į tą pusę. Jei vienas batas žiūri į jus, o kitos kojos – nukreiptas į išorę – tai dažniausiai reiškia, kad žmogus nori baigti pokalbį ir nueiti.

16. Nepamirškite pasiūlyti apsikeisti kontaktais

Pokalbiui einant į pabaigą paklauskite ar galite apsikeisti kontaktais. Jei jūs paprašyti jo telefono numerio, greičiausiai jis gali pradėti mąstyti ar jį duoti. Bet jei jūs pasiūlysite savąjį – išvengsite šių dvejonių, parodysite savo susidomėjimą ir kartu suteiksite erdvės jam apsispręsti ar su jumis susisiekti.

17. Nuoširdumas, nuoširdumas, nuoširdumas

Būkite savimi. Nebandykite kažkam padaryti įspūdžio tuo, kuo nesate. Vėliau vis tiek jūsų tikrasis aš paims viršų. Ne prabangiausia apranga, apsimestinis viso pasaulio klausimų išmanymas daro įspūdį – o jūsų asmenybė ir unikalumas. Būkite nuoširdus.

Žymos