+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Tragedija. Gėjų pora paskelbė nuotraukas socialiniame tinkle ir nušoko nuo tilto

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Tragedija. Gėjų pora paskelbė nuotraukas socialiniame tinkle ir nušoko nuo tilto

Pir, 10/31/2022 - 12:00
Kategorija:
0 komentarų

Organizacija „Pink Armenia“ pranešė, kad du vyrai įvardijami kaip Arsen ir Tigran, pasidalino bendromis nuotraukomis ir nušoko nuo 92 metrų Davitašeno tilto Jerevane.

Prieš kartu nusižudydami spalio 20 d., pora socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė įrašą, kuriame parašė „Laiminga pabaiga“ (angl. „Happy End“), skelbia New York Port. Jie kartu priėmėme sprendimą pasidalinti nuotraukomis, kuriose jie bučiuojasi, rodo vienodus vestuvinius žiedus ant rankų, mėgaujasi veido kaukėmis.

Teigiama, kad vienam iš jaunuolių buvo 16 ar 17 metų, o kitas – keleriais metais vyresnis. Tigran ir Arsen tėvai nepritarė jų santykiams ir prieš mirtį pora sulaukė grasinimų.

„Šis tragiškas incidentas dar kartą įrodo, kad LGBT žmonės Armėnijoje nėra saugūs ir nėra apsaugoti visuomenės ar valstybės“, - rašoma „Pink Armenia“ pranešime.

Organizacija sako, kad poros paskutinis įrašas Instagram sulaukė homofobiškų komentarų.

Armėnijoje homoseksualumas buvo dekriminalizuotas tik 2003 m. Daugelis LGBTQ+ bendruomenės narių vis dar laiko savo santykius paslaptyje, nes patiria diskriminaciją, užgauliojimus ir atirus homofobinius išpuolius.

ILGA-Europe duomenimis, Armėnija užima 47 vietą iš 49 Europos ir Centrinės Azijos šalių sąraše pagal LGBTQ+ teisių užtikrinimo indeksą. Ji lenkia tik Turkiją ir Azerbaidžaną.

 

Jei susidūrėte su sunkumais, skambinkite nemokama emocinės pagalbos linija numeriu 1809

Pora

Pora

Pora

Pora