Lina Plieniūtė: PVM lengvatai balsų pakanka, o žmogaus teisių klausimams jų nėra?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Lina Plieniūtė: PVM lengvatai balsų pakanka, o žmogaus teisių klausimams jų nėra?

Št, 11/26/2022 - 09:47
Kategorija:
0 komentarų

Būtent tokį taiklų komentarą socialiniame tinkle Facebook paskelbė LGBTQ+ vaiko teta, viena iš organizacijos „Mamos už LGBTQ+ vaikus“ iniciatorių. Moteris sako, kad jai nesuprantama kodėl PVM lengvatos yra svarbesnės už žmogaus teises.

„Keista.... labai keista.... Yra balsų PVM lengvatai, biudžetui patvirtinti, tačiau nėra balsų pamatinėms žmogaus teisėms. Norit pasakyti, kad mūsų vaikai, mūsų artimieji, mūsų draugai, mūsų gydytojai, mūsų mokytojai, mūsų kolegos nenusipelnė būti žmonėmis???“, - retoriškai klausia Lina.

Savo komentare Lina kreipiasi į Seimo narius vertinti labiau ne savo postą ir galimybes jį išlaikyti, o iš esmės padėti žmonėms.

„Gerb. Seimo nariai, galvokite apie tuos žmones, kuriems Civilinės sąjungos įstatymas reikalingas, o ne apie tuos, kurie priešinasi pamatinėms žmogaus teisėms. Ir pagaliau, nebūkite įsikibę į Seimo nario "kėdę" ar būsimas "Mero kėdes" (nes artėja rinkimai, o jums reikia tų "kėdžių"), geriau padarykite gerą darbą, kad po jo kuo daugiau žmonių džiaugtųsi, kad gyvena tokio šalyje“, - rašo L. Plieniūtė.