Izraelio vyriausybėje dirbs homofobiškas kraštutinių dešiniųjų atstovas Avi Maozo

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Izraelio vyriausybėje dirbs homofobiškas kraštutinių dešiniųjų atstovas Avi Maozo

Pen, 12/02/2022 - 12:14
Kategorija:
0 komentarų

Kraštutinių dešiniųjų Noamo partijos vadovas Avi Maoz pasirašė koalicijos susitarimą su Benjamino Netanyahu partija. Iškart po to jis pareiškė, kad užkirs kelią šalyje organizuoti LGBTQ+ eitynes.

Vakar paskelbtame interviu Olam Katan Shabbat politikas pareiškė, kad „pasirūpins“, kad eitynės būtų atšauktos, rašo Jarusalem Post.

„Šlykštus ir ištvirkęs renginys viešai?! Juk tai žydų valstybė! Jaučiu, kad išsakau daugumos Izraelio valstybės gyventojų nuomonę, kuri mano, kad viešos eitynės turi būti sustabdytos“, – sakė jis.

Paskirtasis ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu suskubo patikinti visuomenę, kad eitynės ir toliau vyks, pabrėždamas, kad jo vadovaujama vyriausybė „nepažeis LGBTQ+ bendruomenės ir kiekvieno Izraelio piliečio teisių“.

Nutekinta koalicijos sutartis atskleidė, kad Avi Maoz perims Švietimo ministerijos padalinio, atsakingo už mokyklas, kontrolę.

Pirmadienį duodamas interviu kanalui 14, Avi Maoz perspėjo, kad kairiųjų pažiūrų „užsienio fondai ir užsienio šalys, finansuojančios studijų programas Švietimo ministerijoje, įsiskverbė į šalies sistemą“. Jis pridūrė, kad ketina „visoms viešosioms sistemoms grąžinti žydų tapatybę“, pareikšdamas, kad pašalins „lyčių studijas“ iš švietimo sistemos.