+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Naujausias žaidimas siūlo pasimėgauti seksu su riteriu, bardu, medžiotoju ir burtininku (N18)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Naujausias žaidimas siūlo pasimėgauti seksu su riteriu, bardu, medžiotoju ir burtininku (N18)

Sek, 01/15/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Kai kurie fantastiniai vaidmenų žaidimai, tokie kaip „Dragon Age Inquisition“, jau suteikė žaidėjams galimybę pasinerti į homoseksualius romanus ir sekso scenas. Tačiau tai buvo tik maži epizodai, nes žaidimų tikslas buvo kova su blogiu. O štai visiškai neseniai pasirodė fantastinis žaidimas, kurio pagrindinė užduotis yra sukurti santykius ir mėgautis jais.

„Alchemike“ jūs esate alchemiko mokinys, kuris pradeda savo penktuosius ir paskutinius mokymosi metus, rašo Queerty. Kad juos užbaigtumėte, jūs prisijungiate prie prekybinio karavano. Jo nariai keliauja pavojinga vietove, pilna banditų, laukinių gyvūnų ir kitų netikėtų lankytojų.

Keliaudami sutinkate Vilą, romantišką, tačiau valdingą medžiotoją, kuris domisi ne tik maistu. O štai Duranas yra ištvirkęs riteris, kuris ieško vienos nakties nuotykių. Sulivanas - drovus, bet gudrus bardas. Pasirodo ir Natas - pokštus krečiantis magas, turintis keletą labai žavių gudrybių.

Kaip ir kituose bendravimo žaidimuose, „Alchemiko“ siužetas kinta nuo to, kokius pokalbio ir elgesio pasirinkimus darote. Tačiau žaidimas nėra vien tik šnekučiavimasis ir glamonėjimasis.

Žaidimą sukūrė Azephir, prancūzų nepriklausomų žaidimų kūrėjas. Demonstracinė šio žaidimo versija yra nemokama ir pasiekiama ČIA.

Žaidimas

Žaidimas

Žymos