Konservatorius Kristijonas Bartoševičius siejamas su nepilnamečio ir mažamečio asmens prievartavimu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Konservatorius Kristijonas Bartoševičius siejamas su nepilnamečio ir mažamečio asmens prievartavimu

Pir, 01/23/2023 - 16:57
Kategorija:
0 komentarų

Šiandien pranešta, kad Seimo narys konservatorius Kristijonas Bartoševičius atsisako Seimo nario mandato. Iškart po to Generalinė Prokuratūra paskelbė žinią, kad kreipėsi į Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen prašydama panaikinti šio Seimo nario neliečiamybę.

Pasak prokuratūros pranešimo yra pradėtas ikiteisminis tyrimas susijęs su galimai įvykdytomis neteisėtomis seksualinio pobūdžio nusikalstamas veikomis su nepilnamečiais. Seimo narys įtariamas seksualiniu nepilnamečio ir mažamečio asmens prievartavimu bei tvirkinimo veiksmais prieš jaunesnį nei šešiolikos metų asmenį.

Vyriausioji rinkimų komisija K. Bartoševičiaus prašymą dėl Seimo nario mandato atsisakymo gavo elektroniniu paštu sausio 20 dieną, penktadienį, apie 20 valandą, skelbia LRT.  VRK rytoj spręs ar patenkinti šį prašymą.

„Iš Seimo traukiuosi dėl asmeninių aplinkybių“, - LRT radijui sakė Seimo narys.

K. Bartoševičius dirbo berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ direktoriumi. Jis teigė, kad apie jam pareikštus įtarimus sužinojo iš žiniasklaidos.

„Nuo 2018 iki 2020 metų dar dirbau mokytoju, bet neturiu net jokių intepretacijų, neįsivaizduoju“, – TV3 teigė vyras ir aiškino, kad gyvenime nėra turėjęs jokių konfliktinių situacijų nei su vaikais, nei su tėvais.

„Mane labai nustebino ir iš tiesų tai esu šoke“, – 15min komentavo jis.

„Mano sūnus yra padorus žmogus, galvoju, kad tai yra nesusipratimas, o mūsų valstybės teisėsauga tikrai išsiaiškins visus faktus“, - Delfi komentavo K.Bartoševičiaus mama „Vilnius Mama Jazz“ festivalio organizatorė Judita Bartoševičienė.