Tarybos narys moters ir vyro santykius prilygino akumuliatoriui. Mano, kad homofobija pritrauks jaunus specialistus į regioną

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Tarybos narys moters ir vyro santykius prilygino akumuliatoriui. Mano, kad homofobija pritrauks jaunus specialistus į regioną

Pen, 06/02/2023 - 16:13
Kategorija:
0 komentarų

Krikščionių sąjungos į Marijampolės tarybą patekęs Gediminas Akelaitis šią savaitę pažėrė savo išminties perliukų. Tarybos posėdžio metu LGBTQ+ žmones prilygino nekrofilams, moters ir vyro santykius - akumuliatoriaus veikimui, o galiausiai rėžė, kad homofobinio pasiūlymo priėmimas paskatins jaunus specialistus atvažiuoti dirbti į regioną.

„Man visiškai neįdomu lesbiečių, gėjų, transvestitų, nekrofilų ir visų kitų gyvenimo būdas, elgesys uždaroj erdvėj. Man tas pats kokių jie yra įsitikinimų, koks yra jų hobis. Tikslas yra, kad Marijampolės savivaldybėje bent vienu klausimu būtų ramybė dėl šeimos ir vaikų“, - pristatydamas deklaraciją, kuri būtų paskelbusi Marijampolės savivaldybę zona „be LGBT ideologijos ir genderizmo“, sakė G. Akelaitis.

Tokiu pasisakymu tarybos narys nekrofiliją - lytinį nukrypimas, kuomet jaučiamas seksualinis potraukis lavonams, prilygino seksualinei orientacijai. Tačiau tuo Gedimino Akelaičio pasisakymas nesibaigė. Jis ėmėsi aiškinti, kad vyro ir moters santykiai yra panašūs į akumuliatorių. Kyla klausimų kas poroje yra minusas, o kas pliusas.

„Man aišku, kad tiktai pliusas ir minusas darnioj sąveikoj, paimkit akumuliatorių, gali sukurt jėgą, darbą, duot produktą. Tai yra palyginimas. Ramūnui, kad būtų aiškiau - vyras ir moteris tik gali kažką tai sukurt, o ne neaiški peršama ideologija“, - rimtu veidu aiškino politikas.

Maža to, jis pradėjo aiškinti, kad paaugliams rodymas kaip naudotis prezervatyvu yra nepriimtinas, bei ėmėsi iš piršto laužtų gąsdinimų - neva vaikams siūlomi hormonai lyties keitimui. Pasak politiko, tokių veiklų užkardymas padėtų Marijampolei pritraukti naujų specialistų.

„Šia deklaracija mes duotume teigiamą signalą jauniem specialistam - mokytojam, puikiai žinote, kad jų pradeda trūkt, gydytojam - atvažiuokit į Marijampolę. Čia tikrai bus užtikrintos vaikų prigimtinės teisės. Būsit jūs gerbiami“, - sakė Gediminas Akelaitis.

Po šio pasisakymo vyko balsavimas. Tarybos nariai pasiūlymui nepritarė.

 

Visą pasisakymą galite peržiūrėti nuo 39:40 min.