+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Naktis kai „žandai“ šviečia labiau nei mėnulis – beveik nuogų dviratininkų žygis mieste (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Naktis kai „žandai“ šviečia labiau nei mėnulis – beveik nuogų dviratininkų žygis mieste (foto)

Sek, 10/22/2023 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Provincetown tikrai žino kaip sukurti pramogas, kurios pritraukia ne tik dalyvių, bet ir šimtus smalsuolių. Viena jų – dviratininkų žygis miestu, kurie dėvi tik priekinę kūno dalį dengiančias trumpikes. Nenuostabu, kad taip apsirengusių vyrų kolona sulaukė garsių susižavėjimo šūksnių, o dažnas praeivis griebė savo telefoną užfiksuoti įspūdingą reginį.

„Jockstrap Bike Ride“ renginį organizuoja „Provincetown Brewing Co.“ Šiais metais toks dviratininkų žygis surengtas antrą kartą.

„Man patinka važinėtis dviračiu, o Provincetaunas yra mano laimės vieta“, – provincetownindependent.org  sakė Jim Mineiro, kilęs iš Bruklino, Niujorko valstijoje. - „Taigi, kodėl gi ne važinėti dviračiu su jockstrap laimingoje vietoje?“.

Nemaža dalis dalyvių teigė, kad dalyvavimas šiame renginyje yra būdas išsilaisvinti, pajusti visišką laisvę. Tiesa, buvo ir tokių, kurie sakė – kad tai galimybė parodyti savo gražų kūną kitiems.

Alaus daryklos vadovas Evan Snavely sakė: „Būsiu sąžiningas, turiu gražų užpakaliuką ir man reikia dėmesio, nes tai kelia mano savivertę“.

Ne vienas dviračių žygio dalyvis pasakojo, kad su tokiomis trumpikėmis tikrai nėra paprasta minti dviratį. Juo labiau, kai dalis miesto gatvių yra grįstos akmenimis. Bet ši maža smulkmena nesugadino dalyvių nuotaikos.

Dalijamės keliomis renginio nuotraukomis:

Elias Duncan

Nuotr. Elias Duncan iš provincetownindependent.org

@snave4u

Nuotr. @snave4u

@snave4u

Nuotr. @snave4u

@snave4u

Nuotr. @snave4u

ptownbrewingco

Nuotr. ptownbrewingco

ptownbrewingco

Nuotr. ptownbrewingco