Merilendo valstijoje Mis karūną iškovoja trans moteris

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Merilendo valstijoje Mis karūną iškovoja trans moteris

Tre, 06/12/2024 - 16:57
Kategorija:
0 komentarų

Jungtinių Amerikos Valstijų Merilendo valstijoje vykusio Mis konkurso metu nugalėtoja paskelbta Bailey Anne Kennedy. Ji tapo pirmąja trans amerikiete, turinčia azijietiškų šaknų, kuri iškovojo karūną tokiame konkurse.

Socialiniuose tinkluose nugalėtoja dėkojo už tokį įvertinimą. „Darbas, kurį dirbsiu visą likusį gyvenimą, yra užtikrinti, kad vaikams, kurie jaučiasi kaip aš, niekada nereikėtų jaudintis dėl pasekmių būnant tuo, kas jie yra, tiesiog būnant savimi“, – „Instagram“ rašė Bailey. - „Ilgą laiką neturėjau poreikio atsiskleisti kitiems. Ne todėl, kad tai paslaptis, bet tai yra niekieno reikalas. Tiems, kurie man svarbūs, jiems tai nerūpi“.

31 metų Bailey Anne Kennedy, kuri yra ištekėjusi už JAV jūrų pėstininko, dalyvavo konkurse tik po to, kai „Mis Visata“ organizacija panaikino ištekėjusioms ir vyresnėms nei 28 metų moterims taikomus apribojimus. Ji sako, kad pamačiusi, kad organizacija pakeitė savo taisykles tai priėmusi tarsi „ženklą iš visatos“.

„Ištekėjusioms moterims prireikė 67 metų, kad jos galėtų laisvai dalyvauti konkurse. Jau nekalbant apie imigrantę, kuri visą gyvenimą patyrė patyčias dėl savo akcento ir skirtingo elgesio būdų“, – rašė ji.

Moteris teigė, kad tikisi, jog jos laimėjimas įkvėps kitus LGBTQ+ bendruomenės narius. „Žinojau, kad tai turės daug reikšmės visiems LGBTQ+ vaikams, kurie gali jaustis nepriklausantys visuomenei – kaip aš augau“, – sakė ji ir pridūrė, kad „tikiuosi, kad tai atvers kai kurias duris, atvers širdis, kad žmonės pamatytų, jog yra daug LGBTQ+ bendruomenės narių“.

Rugpjūčio 4 dieną Bailey Anne Kennedy varžysis dėl Mis Jungtinių Amerikos Valstijų titulo.

Žymos