• Jessica Alves // Nuotr. iš @jessicaalvesuk
  • Jessica Alves // Nuotr. iš @jessicaalvesuk
  • Jessica Alves // Nuotr. iš @jessicaalvesuk

Lytį pasikeitusi Jessica Alves susiduria su sunkumais: prarado darbą ir draugus (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Lytį pasikeitusi Jessica Alves susiduria su sunkumais: prarado darbą ir draugus (foto)

Ant, 02/22/2022 - 15:25
Kategorija:
0 komentarų

Translytė Jessica Alves atskleidė, dėl savo lytinės tapatybės patyrusi „siaubingą“ diskriminaciją ir po lyties keitimo operacijos praradusi visus televizijos ir prekės ženklų kontraktus, rašo TV3. Maža to, moteris teigia, jog diskriminaciją patiria ir pažinčių programėlėse.

38-erių Jessica interviu „Mail Online“ prisipažino, jog nors jaučiasi „išgijusi nuo to, kas ją vertė jaustis blogai“, po tranzicijos iš vyro į moterį ji prarado visus draugus, o pažinčių programėlėse vyrai, sužinoję, jog ji yra tranlytė, ją kaip mat blokuoja.

Nepaisant sunkių momentų, Jessica sako, jog šiuo metu yra laiminga.

„Gyvenimas dar niekada nebuvo toks geras kaip dabar, praėjus metams nuo mano lyties keitimo operacijos. Jaučiuosi taip, lyg būčiau laimėjusi mūšį, išgijusi nuo mane kankinusios blogos savijautos. REKLAMA Lyties ir vardo keitimas man nebuvo lengva kelionė, praradau daug draugų ir darbų. Paskutinius vienerius metus gyvenau kaip 100% moteris, save atradau iš naujo. Viskas šiuo metu man yra naujos patirtys“, – pasakojo J. Alves.

„Nors skamba ir viliojančiai, nesijaučiu saugi, kai mane vyrai sekioja prekybos centruose, ar kai mano vairuotojas pasiprašo į svečius. Pažinčių programėlėje mokausi bendrauti su vyrais, ten galiu praktikuotis, bet su niekuo dar nepavyko susitikti. Kai tik pasakau, kad esu translytė su pakeista lytimi, mane užblokuoja“, – atskleidė moteris.

Daugiau TV3.