Birželio 4 d. - Vilniaus 1986_gallery - WE ARE PROPAGANDA

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Birželio 4 d. - Vilniaus 1986_gallery - WE ARE PROPAGANDA

Št, 05/28/2022 - 12:01
Kategorija:
0 komentarų

Iš rūsio į deginančią šviesą. Iš dangaus atgal į pragarą ir vėl iš naujo. Mes esame karalienės, gyvenančios visada tarp, bet šį vakarą viskas priklauso mums! Mūsų rojus degs aistrų liepsnose, o pragaras pažadės dievišką iš(si)gelbėjimą. Vienai nakčiai susitikime sferoje, kur standartai ir normatyvumas dingsta, kai viską užvaldo šventvagiška, graži ir neišvengiama Queer propaganda! Renginio vieta - 1986_gallery, Kauno g. 32, Vilnius.

Ir šį kartą, pasirodydamas, tą darai dėl tų, kurie negali:
tai lėšų rinkimo renginys erdvėms ir iniciatyvoms, kurios palaiko ir kuria erdves VISIEMS queer žmonėms kurti, organizuotis ir būti savimi (visada)! Todėl visas pelnas, surinktas iš šio WE ARE PROPAGANDA vakarėlio, bus po lygiai padalintas LGBTQ+ bendruomenes buriančioms iniciatyvoms: socialiniams centrams Emma ir Luna6, queer-feministiniam festivaliui Sapfo ir asociacijai Trans Autonomija.

Bilietų kainos slenkančioje skalėje - prašome jūsų pačių įvertinti, kiek galite prisidėti prie šio renginio, tiek prie renginių, kurie dar bus įgyvendinami šių iniciatyvų: https://tickets.paysera.com/en/event/we-are-propaganda-06-04

Renginys Facebook ČIA.

Grafinis dizainas: Eglė Simonavičiūtė


^ N-18
^ bilietai online ir prie durų
^ klubas ir vakarėlio organizatoriai vadovaujasi vidaus ir saugesnės erdvės taisyklėmis, todėl išankstinis bilietas negarantuoja patekimo į renginį.